Smara

Izkušenost : 1232 dni
Splošna uvrstitev : 128.
Zaloga : 5 890 897 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Žrebiček Connemara Črna
09:00
Energija
85%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 1696.33

Vzdržljivost
228.0755
456.15
Hitrost
141.2445
282.49
Dresura
176.737
353.47
Galop
94.5075
189.01
Kas
45.7525
91.50
Skakanje
161.8465
323.69
Pasma: ConnemaraStarost: nekaj ur
Vrsta: PoniVišina: 80 cm
Spol: samicaTeža: 80 kg
Dlaka: Črna Datum rojstva: 01/09/2026
Proizvajalec: Smara

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

Zaenkrat nobenega!
Genetski potencial Skupaj: 8282.85
Vzdržljivost2227.30  Galop922.92
Hitrost1379.34  Kas446.80
Dresura1725.95  Skakanje1580.53
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-100.00
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: 8265 m BLUP Žʟɪᴋʀᴏꜰɪ
Samica - mama: 20 8029.66 F Žʟɪᴋʀᴏꜰɪ
Connemara
100.0%

Ekscelenca

Vzdržljivost
2227.3
2227.3
2227.3
Hitrost
1379.34
1379.34
Dresura
1725.95
1725.95
1725.95
Galop
922.925
922.925
Kas
446.801
446.801
Skakanje
1580.53
1580.53
Ta kobila ima 771 zvezdo odličnosti.

Ta kobila nima bonusov.


Konjeniški klub

samorog poni pupek
Not unicorn je mlajši od 6 mesecev in še vedno živi s svojo materjo. Zato ga ni treba namestiti v konjeniški center.

Trening

pictoalertNot unicorn bo šel lahko v šolo pri starosti: 2 leti.
Zdaj je stara samo nekaj ur!

Razmnoževanje

pictoalertNot unicorn bo lahko imel potomce pri 2 leti 6 mesecev.
Zdaj je stara samo nekaj ur!

Informacije