normal
09:30
Energija
50%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 29272.02

Vzdržljivost
2458.1615
4916.32
Hitrost
3070.769
6141.54
Dresura
2747.077
5494.15
Galop
520.6325
1041.27
Kas
4174.666
8349.33
Skakanje
1664.706
3329.41
Pasma: Francoski kasačStarost: 29 let
Vrsta: Krilati konj za jezdenjeVišina: 170 cm
Spol: kastratTeža: 524 kg
Dlaka: Temno rdečkasto rjava Datum rojstva: 29/08/2026
Proizvajalec: S1234 Zaslužek: 85 214 Ekvus
Genetski potencial Skupaj: 22165.15
Vzdržljivost3740.43  Galop1208.65
Hitrost4621.89  Kas5882.60
Dresura4180.95  Skakanje2530.62
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
100.00
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: M-22154.88 ♕kasači♕
Samica - mama: Ž- 22159.41 ♕kasači♕
Francoski kasač
100.0%

Ekscelenca

Vzdržljivost
3740.43
3740.43
3740.43
3740.43
Hitrost
4621.9
4621.9
4621.9
4621.9
4621.9
Dresura
4180.95
4180.95
4180.95
4180.95
Galop
1208.65
1208.65
Kas
5882.6
5882.6
5882.6
5882.6
5882.6
Skakanje
2530.62
2530.62
2530.62
Ta konj ima 2161 zvezdo odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +40, hitrost: +40, dresura: +40, galop: +40, kas: +40, preskakovanje: +40

cravacheBič

dresura: +4, galop: +9, kas: +9, preskakovanje: +9

sangmedusePegaz

vzdržljivost: +3, hitrost: +4, dresura: +4

peigneGlavnik

vzdržljivost: +4, hitrost: +4

curepiedKlin za kopita

dresura: +8

potgraisseLonček masti

vzdržljivost: +8, hitrost: +8

maleSkopljenec

vzdržljivost: +8, hitrost: +8, dresura: +4

clochesZaščitni zvoni

hitrost: +6, dresura: +6, preskakovanje: +6

eperonsOstroge

vzdržljivost: +9, hitrost: +9, dresura: +9, galop: +9, kas: +9, preskakovanje: +9

falabellaFalabella

hitrost: +8, dresura: +7, kas: +9

longeVrv

dresura: +12, galop: +10, kas: +10

cramponsZakovice

kas: +12

tapissamuraidragonPodsedelnica zmajevega samuraja

vzdržljivost: +10, hitrost: +10, dresura: +10, galop: +10, kas: +10, preskakovanje: +10

bonnetsamuraidragonNaušniki zmajevega samuraja

vzdržljivost: +10, hitrost: +10, dresura: +10, galop: +10, kas: +10, preskakovanje: +10

bandesamuraidragonPolo obloge zmajevega samuraja

vzdržljivost: +10, hitrost: +10, dresura: +10, galop: +10, kas: +10, preskakovanje: +10

sellesamuraidragonSedlo zmajevega samuraja

vzdržljivost: +10, hitrost: +10, dresura: +10, galop: +10, kas: +10, preskakovanje: +10

bridesamuraidragonUzda zmajevega samuraja

vzdržljivost: +10, hitrost: +10, dresura: +10, galop: +10, kas: +10, preskakovanje: +10

compagnonsharksidhe2Grebenski morski pes

hitrost: +13

packsamuraidragonPaket zmajevega samuraja

vzdržljivost: +10, hitrost: +10, dresura: +10, galop: +10, kas: +10, preskakovanje: +10

etriatrailridingdiaryPohodniški dnevnik Etria

vzdržljivost: +11, hitrost: +11, dresura: +11, galop: +11, kas: +11, preskakovanje: +11


Grand Prix

oktober 2026
coupewestern4 coupewestern5 coupewestern4
september 2026
coupewestern7 coupewestern5 coupewestern5

Konjeniški klub

Ime:
Do:
30. oktober 2026
Boks:
boks 3*** korito za vodo prha lan
Prednosti:
krma oves korenček krmna mešanica klasično sedlo 3*** klasična uzda 3*** klasična podsedelna odeja 1* naušniki 1* bandaža polo 1*

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationwesternTa konj je specializiran za western jahanje.

Razmnoževanje

Informacije

M-Kasač je ekipni konj in se zato ne more razmnoževati.
M-Kasač je skopljen in ne more imeti potomcev.
reproductionOploditve: 0
arbreDružinsko drevo
chevalPotomstvo