moonshine

Izkušenost : 116 dni
Splošna uvrstitev : 110.
Zaloga : 1 243 993 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Jahalni konj Polnokrvni španski konj Češnjevo rdečkasto rjava
22:30
Energija
22%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 16800.29

Vzdržljivost
1667.2915
3334.58
Hitrost
2184.0865
4368.17
Dresura
2761.3805
5522.76
Galop
791.0685
1582.14
Kas
263.1755
526.35
Skakanje
733.141
1466.28
Pasma: Polnokrvni španski konjStarost: 8 let
Vrsta: Jahalni konjVišina: 165 cm
Spol: samicaTeža: 482 kg
Dlaka: Češnjevo rdečkasto rjava Datum rojstva: 29/08/2026
Proizvajalec: moonshine Zaslužek: 1 142 Ekvus

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0970
Dirka v kasu 0870
Kros „čez drn in strn“ 0000
Preskakovanje ovir 0420
Dresura 0000
Genetski potencial Skupaj: 17334.52
Vzdržljivost3278.74  Galop1975.86
Hitrost3622.48  Kas945.44
Dresura4582.92  Skakanje2929.07
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
72.12
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
3278.74
3278.74
3278.74
3278.74
Hitrost
3622.48
3622.48
3622.48
3622.48
Dresura
4582.92
4582.92
4582.92
4582.92
Galop
1975.86
1975.86
1975.86
Kas
945.448
945.448
Skakanje
2929.07
2929.07
2929.07
Ta kobila ima 1676 zvezd odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +17, hitrost: +17, dresura: +17, galop: +17, kas: +17, preskakovanje: +17

cravacheBič

dresura: +4, galop: +9, kas: +9, preskakovanje: +9

selleclassique3xKlasično sedlo 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

brideclassique3xKlasična uzda 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

peigneGlavnik

vzdržljivost: +4, hitrost: +4

curepiedKlin za kopita

dresura: +8

potgraisseLonček masti

vzdržljivost: +8, hitrost: +8

tapisclassique1xKlasična podsedelna odeja 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bonnet1xNaušniki 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bande1xBandaža polo 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1


Konjeniški klub

Ime:
Do:
10. december 2026
Boks:
boks 3*** korito za vodo prha lan
Prednosti:
krma oves korenček krmna mešanica klasično sedlo 3*** klasična uzda 3*** klasična podsedelna odeja 1* naušniki 1* bandaža polo 1*

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationclassiqueTa kobila je specializirana za klasično jahanje.

Razmnoževanje

Informacije

La Cereza je ekipni konj in se zato ne more razmnoževati.
reproductionOploditve: 0
arbreDružinsko drevo
chevalPotomstvo