mezzzy

Izkušenost : 29 dni
Splošna uvrstitev : 1313.
Zaloga : 67 037 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Jahalni konj Angleški polnokrvni Češnjevo rdečkasto rjava
11:00
Energija
79%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 437.38

Vzdržljivost
6.486
12.97
Hitrost
44.3415
88.68
Dresura
61.569
123.14
Galop
87.0275
174.06
Kas
5.715
11.43
Skakanje
13.5535
27.11
Pasma: Angleški polnokrvniStarost: 6 let 10 mesecev
Vrsta: Jahalni konjVišina: 166 cm
Spol: samecTeža: 459 kg
Dlaka: Češnjevo rdečkasto rjava Datum rojstva: 27/08/2026
Proizvajalec: mezzzy Zaslužek: 36 Ekvus

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0000
Dirka v kasu 0000
Kros „čez drn in strn“ 0000
Preskakovanje ovir 0000
Dresura 0000
Genetski potencial Skupaj: 784.00
Vzdržljivost89.61  Galop206.74
Hitrost163.69  Kas43.12
Dresura148.18  Skakanje132.65
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-6.73
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: Uranos
Samica - mama: Gaia
Angleški polnokrvni
100.0%

Ekscelenca

Hitrost
163.7
Dresura
148.18
Galop
206.74
206.74
Skakanje
132.65
Ta konj ima 27 zvezd odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +14, hitrost: +14, dresura: +14, galop: +14, kas: +14, preskakovanje: +14

selleclassique3xKlasično sedlo 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

brideclassique3xKlasična uzda 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

curepiedKlin za kopita

dresura: +8

tapisclassique1xKlasična podsedelna odeja 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bonnet1xNaušniki 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bande1xBandaža polo 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1


Konjeniški klub

Do:
25. november 2026
Boks:
boks 3*** korito za vodo prha lan
Prednosti:
krma oves korenček krmna mešanica western sedlo 3*** western uzda 3*** western podsedelna odeja 1* naušniki 1* bandaža polo 1*

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationclassiqueTa konj je specializiran za klasično jahanje.

Razmnoževanje

Informacije

reproductionOploditve: 10
arbreDružinsko drevo
chevalPotomstvo