Pantera

Izkušenost : 137 dni
Splošna uvrstitev : 195.
Zaloga : 65 181 ekvus
Zgodovina lastnikov
Poni Šetland Laneno temno kostanjeva
11:00
Energija
71%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 895.82

Vzdržljivost
49.9765
99.95
Hitrost
81.6585
163.32
Dresura
96.7405
193.48
Galop
73.896
147.79
Kas
24.1215
48.24
Skakanje
121.5175
243.03
Pasma: ŠetlandStarost: 10 let
Vrsta: PoniVišina: 107 cm
Spol: samicaTeža: 330 kg
Dlaka: Laneno temno kostanjeva Datum rojstva: 25/08/2026
Proizvajalec: Pantera

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

Zaenkrat nobenega!

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0000
Dirka v kasu 0000
Kros „čez drn in strn“ 0000
Preskakovanje ovir 0000
Dresura 0000
Genetski potencial Skupaj: 5957.09
Vzdržljivost679.25  Galop1004.36
Hitrost1109.85  Kas327.84
Dresura1249.51  Skakanje1586.26
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-20.00
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: █▓▒█ M 5808 █▓▒█ MΛGПӨ
Samica - mama: Konj je izginil
Šetland
100.0%

Ekscelenca

Vzdržljivost
679.251
679.251
Hitrost
1109.86
1109.86
Dresura
1249.51
1249.51
Galop
1004.36
1004.36
Kas
327.844
327.844
Skakanje
1586.26
1586.26
Ta kobila ima 537 zvezd odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +11, hitrost: +11, dresura: +11, galop: +11, kas: +11, preskakovanje: +11

peigneGlavnik

vzdržljivost: +4, hitrost: +4

curepiedKlin za kopita

dresura: +8

potgraisseLonček masti

vzdržljivost: +8, hitrost: +8


Konjeniški klub

Ime:
Do:
4. februar 2027
Boks:
boks 1* lan
Prednosti:
krma oves korenček

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Razmnoževanje

Informacije

X je ekipni konj in se zato ne more razmnoževati.
reproductionOploditve: 3
arbreDružinsko drevo
chevalPotomstvo