MamaBeata

Izkušenost : 4244 dni
Splošna uvrstitev : 43.
Zaloga : 66 591 071 ekvus
Zgodovina lastnikov
08:00
Energija
94%
Zdravje
100%
Počutje
94%

Spretnosti

Skupaj: 3439.24

Vzdržljivost
162.8935
325.79
Hitrost
375.3515
750.70
Dresura
338.46
676.92
Galop
491.4465
982.89
Kas
81.5295
163.06
Skakanje
269.9385
539.88
Pasma: Angleški polnokrvniStarost: 3 leta 6 mesecev
Vrsta: Krilati konj za jezdenjeVišina: 168 cm
Spol: samecTeža: 488 kg
Dlaka: Jagodno rdečkasto siv Datum rojstva: 24/08/2026
Proizvajalec: MamaBeata

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0000
Dirka v kasu 0000
Kros „čez drn in strn“ 0000
Preskakovanje ovir 0000
Dresura 0000
Genetski potencial Skupaj: 6651.67
Vzdržljivost753.59  Galop1749.22
Hitrost1398.77  Kas365.26
Dresura1262.65  Skakanje1122.17
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-68.95
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
753.599
753.599
Hitrost
1398.77
1398.77
Dresura
1262.65
1262.65
Galop
1749.22
1749.22
1749.22
Kas
365.261
365.261
Skakanje
1122.17
1122.17
Ta konj ima 608 zvezd odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +29, hitrost: +29, dresura: +29, galop: +29, kas: +29, preskakovanje: +29

cravacheBič

dresura: +4, galop: +9, kas: +9, preskakovanje: +9

sangmedusePegaz

vzdržljivost: +3, hitrost: +4, dresura: +4

clochesZaščitni zvoni

hitrost: +6, dresura: +6, preskakovanje: +6

eperonsOstroge

vzdržljivost: +9, hitrost: +9, dresura: +9, galop: +9, kas: +9, preskakovanje: +9

longeVrv

dresura: +12, galop: +10, kas: +10

brideclassiqueposeidonPozejdonova uzda

vzdržljivost: +6, hitrost: +6, dresura: +6, galop: +6, kas: +6, preskakovanje: +6

selleclassiqueposeidonPozejdonovo sedlo

vzdržljivost: +6, hitrost: +6, dresura: +6, galop: +6, kas: +6, preskakovanje: +6

cramponsZakovice

galop: +12

tapisclassiqueposeidonPozejdonova podsedelna odeja

vzdržljivost: +6, hitrost: +6, dresura: +6, galop: +6, kas: +6, preskakovanje: +6

bonnetposeidonPozejdonovi naušniki

vzdržljivost: +6, hitrost: +6, dresura: +6, galop: +6, kas: +6, preskakovanje: +6

bandeposeidonPozejdonova bandaža polo

vzdržljivost: +6, hitrost: +6, dresura: +6, galop: +6, kas: +6, preskakovanje: +6

bonusanimatedrichelieucoatRichelieu dlaka

vzdržljivost: +11, hitrost: +11, dresura: +11, galop: +11, kas: +11, preskakovanje: +11


Konjeniški klub

Do:
8. december 2026
Boks:
boks 3*** korito za vodo prha lan
Prednosti:
krma oves korenček krmna mešanica klasično sedlo 3*** klasična uzda 3*** klasična podsedelna odeja 1* naušniki 1* bandaža polo 1*

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationclassiqueTa konj je specializiran za klasično jahanje.

Razmnoževanje

Informacije