ғσx

Izkušenost : 465 dni
Splošna uvrstitev : 47.
Zaloga : 190 808 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Jahalni konj Gypsy Vanner Črna
11:00
Energija
77%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 11226.48

Vzdržljivost
1933.443
3866.89
Hitrost
188.273
376.55
Dresura
1579.731
3159.46
Galop
349.325
698.65
Kas
164.659
329.32
Skakanje
1397.807
2795.61
Pasma: Gypsy VannerStarost: 10 let 4 meseci
Vrsta: Jahalni konjVišina: 159 cm
Spol: samecTeža: 513 kg
Dlaka: Črna Datum rojstva: 22/08/2026
Proizvajalec: ғσx Zaslužek: 401 Ekvus

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0000
Dirka v kasu 0000
Kros „čez drn in strn“ 0047
Preskakovanje ovir 0000
Dresura 0000
Genetski potencial Skupaj: 12990.01
Vzdržljivost3436.65  Galop2136.81
Hitrost1137.33  Kas990.81
Dresura2806.31  Skakanje2482.10
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
60.00
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
3436.65
3436.65
3436.65
3436.65
Hitrost
1137.33
1137.33
Dresura
2806.31
2806.31
2806.31
Galop
2136.81
2136.81
2136.81
Kas
990.812
990.812
Skakanje
2482.1
2482.1
2482.1
Ta konj ima 1242 zvezdi odličnosti.

selleclassique3xKlasično sedlo 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

brideclassique3xKlasična uzda 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

tapisclassique1xKlasična podsedelna odeja 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bonnet1xNaušniki 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bande1xBandaža polo 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1


Konjeniški klub

C 12990.01 še ni registriran v konjeniškem centru.

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationclassiqueTa konj je specializiran za klasično jahanje.

Razmnoževanje

Informacije

C 12990.01 je ekipni konj in se zato ne more razmnoževati.
reproductionOploditve: 3
arbreDružinsko drevo
chevalPotomstvo