Paix

Izkušenost : 2445 dni
Splošna uvrstitev : 64.
Zaloga : 2 313 256 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Jahalni konj KWPN Črna
09:00
Energija
100%
Zdravje
100%
Počutje
83%

Spretnosti

Skupaj: 9695.32

Vzdržljivost
276.0645
552.13
Hitrost
992.1435
1984.29
Dresura
1275.939
2551.88
Galop
655.747
1311.49
Kas
541.4765
1082.95
Skakanje
1106.289
2212.58
Pasma: KWPNStarost: 15 let 10 mesecev
Vrsta: Jahalni konjVišina: 160 cm
Spol: samicaTeža: 458 kg
Dlaka: Črna Datum rojstva: 20/08/2026
Proizvajalec: Paix Zaslužek: 1 045 Ekvus

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0000
Dirka v kasu 0000
Kros „čez drn in strn“ 0000
Preskakovanje ovir 0123
Dresura 0000
droite
Genetski potencial Skupaj: 8198.01
Vzdržljivost455.24  Galop1292.96
Hitrost1636.24  Kas889.23
Dresura2099.79  Skakanje1824.53
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
100.00
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: ҡωρɳ 8110.15 ҡωρn
Samica - mama: ҡωρɳ 8026.03 ҡωρn
KWPN
100.0%

Ekscelenca

Vzdržljivost
455.247
455.247
Hitrost
1636.24
1636.24
1636.24
Dresura
2099.79
2099.79
2099.79
Galop
1292.96
1292.96
Kas
889.238
889.238
Skakanje
1824.53
1824.53
1824.53
Ta kobila ima 762 zvezdi odličnosti.

cravacheBič

dresura: +4, galop: +9, kas: +9, preskakovanje: +9

selleclassique3xKlasično sedlo 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

brideclassique3xKlasična uzda 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

tapisclassique1xKlasična podsedelna odeja 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bonnet1xNaušniki 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bande1xBandaža polo 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1


Konjeniški klub

ҡωρɳ 8198.00 še ni registrirana v jahalnem klubu.

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationclassiqueTa kobila je specializirana za klasično jahanje.

Razmnoževanje

Informacije

Naslednje parjenje 16 let
reproductionOploditve: 4
arbreDružinsko drevo
chevalPotomstvo