Stella

Izkušenost : 692 dni
Splošna uvrstitev : 31.
Zaloga : 46 829 896 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Jahalni konj Tennessee Walker Kostanjeva
10:00
Energija
80%
Zdravje
94%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 23834.72

Vzdržljivost
3133.5455
6267.09
Hitrost
719.4705
1438.94
Dresura
2843.3465
5686.69
Galop
746.8505
1493.70
Kas
3841.2875
7682.57
Skakanje
632.8595
1265.72
Pasma: Tennessee WalkerStarost: 17 let
Vrsta: Jahalni konjVišina: 160 cm
Spol: samicaTeža: 424 kg
Dlaka: Kostanjeva Datum rojstva: 17/08/2026
Proizvajalec: mitsuri Zaslužek: 1 613 Ekvus

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Jahanje okrog sodov 0000
Cutting 0000
Trail class 0000
Reining 01771
Western pleasure 0300
Genetski potencial Skupaj: 22158.68
Vzdržljivost4778.96  Galop2091.78
Hitrost2682.65  Kas5860.06
Dresura4335.67  Skakanje2409.56
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
97.04
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
4778.96
4778.96
4778.96
4778.96
4778.96
Hitrost
2682.65
2682.65
2682.65
Dresura
4335.67
4335.67
4335.67
4335.67
Galop
2091.78
2091.78
2091.78
Kas
5860.06
5860.06
5860.06
5860.06
5860.06
Skakanje
2409.56
2409.56
2409.56
Ta kobila ima 2159 zvezd odličnosti.

sellewestern3xWestern sedlo 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

bridewestern3xWestern uzda 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

tapiswestern1xWestern podsedelna odeja 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bonnet1xNaušniki 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bande1xBandaža polo 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1


Konjeniški klub

Anthem 22159 še ni registrirana v jahalnem klubu.

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationwesternTa kobila je specializirana za western jahanje.

Razmnoževanje

Informacije

Anthem 22159 je ekipni konj in se zato ne more razmnoževati.
Naslednje parjenje 17 let 10 mesecev
reproductionOploditve: 5
arbreDružinsko drevo
chevalPotomstvo