maria123

Izkušenost : 1034 dni
Splošna uvrstitev : 116.
Zaloga : 1 052 384 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Jahalni konj Gypsy Vanner Črna
18:00
Energija
21%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 7200.24

Vzdržljivost
982.9885
1965.98
Hitrost
331.167
662.33
Dresura
891.7565
1783.51
Galop
519.7545
1039.51
Kas
77.603
155.21
Skakanje
796.848
1593.70
Pasma: Gypsy VannerStarost: 8 let 6 mesecev
Vrsta: Jahalni konjVišina: 158 cm
Spol: samecTeža: 469 kg
Dlaka: Črna Datum rojstva: 23/08/2026
Proizvajalec: maria123

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

Zaenkrat nobenega!

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0000
Dirka v kasu 0000
Kros „čez drn in strn“ 0000
Preskakovanje ovir 0000
Dresura 0000
Genetski potencial Skupaj: 9218.57
Vzdržljivost2433.11  Galop1509.75
Hitrost811.71  Kas713.18
Dresura1981.42  Skakanje1769.39
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
15.71
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: 30+
Samica - mama: Č (9024.53) BLUP W.A.R.S.
Gypsy Vanner
100.0%

Ekscelenca

Vzdržljivost
2433.11
2433.11
2433.11
Hitrost
811.711
811.711
Dresura
1981.42
1981.42
1981.42
Galop
1509.75
1509.75
Kas
713.184
713.184
Skakanje
1769.39
1769.39
1769.39
Ta konj ima 865 zvezd odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +11, hitrost: +11, dresura: +11, galop: +11, kas: +11, preskakovanje: +11

cravacheBič

dresura: +4, galop: +9, kas: +9, preskakovanje: +9


Konjeniški klub

Do:
24. november 2026
Boks:
boks 2** korito za vodo slama
Prednosti:
krma oves korenček krmna mešanica klasično sedlo 3*** klasična uzda 3*** klasična podsedelna odeja 1* naušniki 1* bandaža polo 1*

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Razmnoževanje

Informacije