Cjcj

Izkušenost : 121 dan
Splošna uvrstitev : 318.
Zaloga : 1 857 929 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Jahalni konj Paint Kostanjeva tobiano
13:30
Energija
28%
Zdravje
100%
Počutje
96%

Spretnosti

Skupaj: 8452.19

Vzdržljivost
323.057
646.11
Hitrost
1424.521
2849.04
Dresura
1123.0795
2246.16
Galop
988.5645
1977.13
Kas
131.2095
262.42
Skakanje
235.662
471.32
Pasma: PaintStarost: 10 let
Vrsta: Jahalni konjVišina: 160 cm
Spol: samecTeža: 456 kg
Dlaka: Kostanjeva tobiano Datum rojstva: 16/08/2026
Proizvajalec: ғσx Zaslužek: 1 319 Ekvus

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 001112
Dirka v kasu 0551
Kros „čez drn in strn“ 0200
Preskakovanje ovir 0210
Dresura 0000
Genetski potencial Skupaj: 8798.63
Vzdržljivost1484.31  Galop1632.20
Hitrost2354.77  Kas472.55
Dresura1854.53  Skakanje1000.27
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
70.12
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
1484.31
1484.31
Hitrost
2354.77
2354.77
2354.77
Dresura
1854.53
1854.53
1854.53
Galop
1632.2
1632.2
1632.2
Kas
472.553
472.553
Skakanje
1000.27
1000.27
Ta konj ima 824 zvezde odličnosti.

selleclassique3xKlasično sedlo 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

brideclassique3xKlasična uzda 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

potgraisseLonček masti

vzdržljivost: +8, hitrost: +8

tapisclassique1xKlasična podsedelna odeja 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bonnet1xNaušniki 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bande1xBandaža polo 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1


Konjeniški klub

C 8798.63 še ni registriran v konjeniškem centru.

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationclassiqueTa konj je specializiran za klasično jahanje.

Razmnoževanje

Informacije

C 8798.63 je ekipni konj in se zato ne more razmnoževati.
reproductionOploditve: 6
arbreDružinsko drevo
chevalPotomstvo