momo

Izkušenost : 490 dni
Splošna uvrstitev : 209.
Zaloga : 202 513 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Samorog poni Connemara Sivo rjava
20:00
Energija
24%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 1485.21

Vzdržljivost
200.3885
400.78
Hitrost
121.474
242.95
Dresura
154.0945
308.19
Galop
83.4385
166.88
Kas
41.4365
82.87
Skakanje
141.7745
283.55
Pasma: ConnemaraStarost: 10 mesecev
Vrsta: Samorog poniVišina: 125 cm
Spol: samicaTeža: 189 kg
Dlaka: Sivo rjava Datum rojstva: 14/08/2026
Proizvajalec: momo

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

Zaenkrat nobenega!
Genetski potencial Skupaj: 7109.99
Vzdržljivost1930.34  Galop792.69
Hitrost1162.68  Kas384.11
Dresura1480.01  Skakanje1360.16
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-98.08
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: 7481.25 M Žʟɪᴋʀᴏꜰɪ
Samica - mama: 20 F 6431.33 Žʟɪᴋʀᴏꜰɪ
Connemara
100.0%

Ekscelenca

Vzdržljivost
1930.34
1930.34
1930.34
Hitrost
1162.68
1162.68
Dresura
1480.01
1480.01
Galop
792.691
792.691
Kas
384.11
384.11
Skakanje
1360.16
1360.16
Ta kobila ima 656 zvezd odličnosti.

corneSamorog

dresura: +15


Samorogi so edinstvene živali z rogom na čelu. Ta rog jim prinaša + 15 bonus v dresuri.

Razmnožujejo se na poseben način:

  • oba starša morata biti samoroga iste vrste,
  • na voljo mora biti 1 paritvena seja,
tako obstaja verjetnost 1 proti 5, da dobite žrebe samoroga.

Ko ista kobila samoroga 5-krat skoti žrebea, ne da bi skotila žrebe samoroga, je 6. zajamčeno žrebe samorog.

Če ste parili kobilo samoroga, morate počakati 10 ur v realnem času, preden jo lahko znova parite ali preden lahko oplodite potencialno žrebico.

Konjeniški klub

7109.99 Donatella še ni registrirana v jahalnem klubu.

Trening

pictoalert7109.99 Donatella bo šel lahko v šolo pri starosti: 2 leti.
Zdaj je stara samo 10 mesecev!

Razmnoževanje

pictoalert7109.99 Donatella bo lahko imel potomce pri 2 leti 6 mesecev.
Zdaj je stara samo 10 mesecev!

Informacije