lucija22

Izkušenost : 4255 dni
Splošna uvrstitev : 47.
Zaloga : 454 188 ekvusi
Zgodovina lastnikov

Pikapolonica

compagnoncoccinelle
08:00
Energija
94%
Zdravje
100%
Počutje
91%

Spretnosti

Skupaj: 340.00

Vzdržljivost
20.4
40.80
Hitrost
18.7
37.40
Dresura
42.5
85.00
Galop
30.6
61.20
Kas
35.7
71.40
Skakanje
22.1
44.20
Pasma: Dediščina LusitanoStarost: 8 let 10 mesecev
Vrsta: Jahalni konjVišina: 162 cm
Spol: samicaTeža: 486 kg
Dlaka: Črna Datum rojstva: 12/08/2026
Proizvajalec: lucija22 Zaslužek: 2 112 Ekvus

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0000
Dirka v kasu 0000
Kros „čez drn in strn“ 0000
Preskakovanje ovir 0000
Dresura 0000
Genetski potencial Skupaj: 340.00
Vzdržljivost40.79  Galop61.20
Hitrost37.40  Kas71.40
Dresura85.00  Skakanje44.20
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
46.42
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: Uranos
Samica - mama: Gaia
centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +13, hitrost: +13, dresura: +13, galop: +13, kas: +13, preskakovanje: +13

selleclassique3xKlasično sedlo 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

brideclassique3xKlasična uzda 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

peigneGlavnik

vzdržljivost: +4, hitrost: +4

curepiedKlin za kopita

dresura: +8

potgraisseLonček masti

vzdržljivost: +8, hitrost: +8

tapisclassique2xvertbleuKlasična podsedelna odeja 2**

vzdržljivost: +2, hitrost: +2, dresura: +2, galop: +2, kas: +2, preskakovanje: +2

bonnet2xvertbleuNaušniki 2**

vzdržljivost: +2, hitrost: +2, dresura: +2, galop: +2, kas: +2, preskakovanje: +2

bande2xvertBandaža polo 2**

vzdržljivost: +2, hitrost: +2, dresura: +2, galop: +2, kas: +2, preskakovanje: +2

bonuscouleurBarva

vzdržljivost: +2, hitrost: +2, dresura: +2, galop: +2, kas: +2, preskakovanje: +2


Dediščina Lusitano je eden izmed konjev dediščine.

Konja Dediščina Lusitano lahko pridobite s sodelovanjem na dogodku Efemerne pasme.

Dediščina Lusitano ni mogoče prodati.

Oglejte si seznam vseh, ki imajo v lasti Dediščina Lusitano

Konjeniški klub

Do:
14. december 2026
Boks:
boks 3*** korito za vodo prha lan
Prednosti:
krma oves korenček krmna mešanica

Največji genetski potencial

121 pridobljenih konjev

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationclassiqueTa kobila je specializirana za klasično jahanje.

Razmnoževanje

Informacije

Fleeting Dream ni mogoče ploditi.
arbreDružinsko drevo