Pantera

Izkušenost : 137 dni
Splošna uvrstitev : 195.
Zaloga : 65 181 ekvus
Zgodovina lastnikov
Poni Šetland Temno rdečkasto rjava
11:00
Energija
72%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 76.33

Vzdržljivost
3.137
6.27
Hitrost
5.139
10.28
Dresura
11.1255
22.25
Galop
4.672
9.34
Kas
1.512
3.02
Skakanje
12.5775
25.16
Pasma: ŠetlandStarost: 11 let 4 meseci
Vrsta: PoniVišina: 105 cm
Spol: samicaTeža: 341 kg
Dlaka: Temno rdečkasto rjava Datum rojstva: 17/08/2026
Proizvajalec: Pantera

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

Zaenkrat nobenega!

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0000
Dirka v kasu 0000
Kros „čez drn in strn“ 0000
Preskakovanje ovir 0000
Dresura 0000
Genetski potencial Skupaj: 5424.48
Vzdržljivost619.36  Galop922.37
Hitrost1014.59  Kas298.54
Dresura1141.44  Skakanje1428.16
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-20.00
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: 5099 MΛGПӨ
Samica - mama: X MΛGПӨ
Šetland
100.0%

Ekscelenca

Vzdržljivost
619.362
619.362
Hitrost
1014.59
1014.59
Dresura
1141.44
1141.44
Galop
922.378
922.378
Kas
298.548
298.548
Skakanje
1428.16
1428.16
Ta kobila ima 485 zvezd odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +11, hitrost: +11, dresura: +11, galop: +11, kas: +11, preskakovanje: +11

peigneGlavnik

vzdržljivost: +4, hitrost: +4

curepiedKlin za kopita

dresura: +8

potgraisseLonček masti

vzdržljivost: +8, hitrost: +8


Konjeniški klub

Ime:
Do:
27. januar 2027
Boks:
boks 1* lan
Prednosti:
krma oves korenček

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Razmnoževanje

Informacije

X je ekipni konj in se zato ne more razmnoževati.
reproductionOploditve: 3
arbreDružinsko drevo
chevalPotomstvo