Pantera

Izkušenost : 137 dni
Splošna uvrstitev : 195.
Zaloga : 65 181 ekvus
Zgodovina lastnikov
Poni Šetland Temno rdečkasto rjava tobiano
11:00
Energija
78%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 1141.55

Vzdržljivost
63.084
126.17
Hitrost
104.963
209.93
Dresura
123.1745
246.35
Galop
95.114
190.23
Kas
30.703
61.41
Skakanje
153.7385
307.48
Pasma: ŠetlandStarost: 11 let 4 meseci
Vrsta: PoniVišina: 106 cm
Spol: samecTeža: 344 kg
Dlaka: Temno rdečkasto rjava tobiano Datum rojstva: 17/08/2026
Proizvajalec: Pantera

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

Zaenkrat nobenega!

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0000
Dirka v kasu 0000
Kros „čez drn in strn“ 0000
Preskakovanje ovir 0000
Dresura 0000
Genetski potencial Skupaj: 5541.08
Vzdržljivost624.59  Galop941.72
Hitrost1039.24  Kas303.99
Dresura1164.46  Skakanje1467.07
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-20.00
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: 5316 MΛGПӨ
Samica - mama: █ 5424 MΛGПӨ
Šetland
100.0%

Ekscelenca

Vzdržljivost
624.595
624.595
Hitrost
1039.24
1039.24
Dresura
1164.46
1164.46
Galop
941.723
941.723
Kas
303.992
303.992
Skakanje
1467.07
1467.07
Ta konj ima 497 zvezd odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +11, hitrost: +11, dresura: +11, galop: +11, kas: +11, preskakovanje: +11

peigneGlavnik

vzdržljivost: +4, hitrost: +4

curepiedKlin za kopita

dresura: +8


Konjeniški klub

Ime:
Do:
27. januar 2027
Boks:
boks 1* lan
Prednosti:
krma oves korenček

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Razmnoževanje

Informacije

X je ekipni konj in se zato ne more razmnoževati.
reproductionOploditve: 0
arbreDružinsko drevo
chevalPotomstvo