Bubika

Izkušenost : 1551 dan
Splošna uvrstitev : 46.
Zaloga : 2 690 079 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Žrebiček Lipicanec Svetlo siva
21:45
Energija
20%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 4466.36

Vzdržljivost
353.191
706.38
Hitrost
513.7105
1027.42
Dresura
588.5765
1177.15
Galop
397.326
794.65
Kas
255.796
511.59
Skakanje
124.5805
249.16
Pasma: LipicanecStarost: 1 leto 2 meseca
Vrsta: Jahalni konjVišina: 153 cm
Spol: samicaTeža: 264 kg
Dlaka: Svetlo siva Datum rojstva: 01/08/2026
Proizvajalec: Bubika

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

Zaenkrat nobenega!
Genetski potencial Skupaj: 21852.28
Vzdržljivost3453.87  Galop3890.85
Hitrost5043.17  Kas2489.57
Dresura5784.42  Skakanje1190.40
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-96.81
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
3453.87
3453.87
3453.87
3453.87
Hitrost
5043.17
5043.17
5043.17
5043.17
5043.17
Dresura
5784.42
5784.42
5784.42
5784.42
5784.42
Galop
3890.85
3890.85
3890.85
3890.85
Kas
2489.57
2489.57
2489.57
Skakanje
1190.4
1190.4
Ta kobila ima 2129 zvezd odličnosti.

Ta kobila nima bonusov.


Konjeniški klub

21852.28 še ni registrirana v jahalnem klubu.

Trening

pictoalert21852.28 bo šel lahko v šolo pri starosti: 2 leti.
Zdaj je stara samo 1 leto 2 meseca!

Razmnoževanje

pictoalert21852.28 bo lahko imel potomce pri 2 leti 6 mesecev.
Zdaj je stara samo 1 leto 2 meseca!

Informacije