mojikonji

Izkušenost : 55 dni
Splošna uvrstitev : 634.
Zaloga : 72 958 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Jahalni konj Polnokrvni španski konj Svetlo siva
08:30
Energija
94%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 3189.23

Vzdržljivost
660.21
1320.42
Hitrost
205.3175
410.63
Dresura
294.5885
589.18
Galop
124.3525
248.71
Kas
116.291
232.58
Skakanje
193.855
387.71
Pasma: Polnokrvni španski konjStarost: 3 leta 2 meseca
Vrsta: Jahalni konjVišina: 162 cm
Spol: samicaTeža: 476 kg
Dlaka: Svetlo siva Datum rojstva: 06/08/2026
Proizvajalec: LadyHaha

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

Zaenkrat nobenega!

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0000
Dirka v kasu 0000
Kros „čez drn in strn“ 0000
Preskakovanje ovir 0000
Dresura 0000
Genetski potencial Skupaj: 9383.73
Vzdržljivost1701.91  Galop932.30
Hitrost1936.79  Kas1077.35
Dresura2260.15  Skakanje1475.21
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-70.57
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: L-Malat
Samica - mama: 20 Alonso
Polnokrvni španski konj
50.4%
Nemški saddle konj
25.2%
Francoski kasač
22.4%
Marwari
2.0%

Ekscelenca

Vzdržljivost
1701.91
1701.91
1701.91
Hitrost
1936.79
1936.79
1936.79
Dresura
2260.15
2260.15
2260.15
Galop
932.305
932.305
Kas
1077.36
1077.36
Skakanje
1475.21
1475.21
Ta kobila ima 882 zvezdi odličnosti.

Ta kobila nima bonusov.


Konjeniški klub

gold še ni registrirana v jahalnem klubu.

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Razmnoževanje

Informacije