torero

Izkušenost : 4568 dni
Splošna uvrstitev : 9.
Zaloga : 13 434 598 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Jahalni konj Polnokrvni španski konj Palomino
22:00
Energija
26%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 11599.63

Vzdržljivost
626.352
1252.70
Hitrost
1065.157
2130.31
Dresura
1437.01
2874.02
Galop
625.5605
1251.12
Kas
184.243
368.49
Skakanje
1861.4905
3722.98
Pasma: Polnokrvni španski konjStarost: 3 leta 2 meseca
Vrsta: Jahalni konjVišina: 165 cm
Spol: samicaTeža: 505 kg
Dlaka: Palomino Datum rojstva: 29/07/2026
Proizvajalec: torero

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0000
Dirka v kasu 0000
Kros „čez drn in strn“ 0000
Preskakovanje ovir 0000
Dresura 0000
Genetski potencial Skupaj: 21325.83
Vzdržljivost4034.74  Galop2443.46
Hitrost4450.34  Kas1164.83
Dresura5633.76  Skakanje3598.69
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-77.21
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
4034.74
4034.74
4034.74
4034.74
Hitrost
4450.34
4450.34
4450.34
4450.34
Dresura
5633.76
5633.76
5633.76
5633.76
5633.76
Galop
2443.46
2443.46
2443.46
Kas
1164.84
1164.84
Skakanje
3598.69
3598.69
3598.69
3598.69
Ta kobila ima 2076 zvezd odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +17, hitrost: +17, dresura: +17, galop: +17, kas: +17, preskakovanje: +17

cravacheBič

dresura: +4, galop: +9, kas: +9, preskakovanje: +9

selleclassique3xKlasično sedlo 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

brideclassique3xKlasična uzda 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

curepiedKlin za kopita

dresura: +8

potgraisseLonček masti

vzdržljivost: +8, hitrost: +8

tapisclassique1xKlasična podsedelna odeja 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bonnet1xNaušniki 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bande1xBandaža polo 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1


Konjeniški klub

Ime:
Do:
26. oktober 2026
Boks:
boks 3*** korito za vodo prha lan
Prednosti:
krma oves korenček krmna mešanica klasično sedlo 3*** klasična uzda 3*** klasična podsedelna odeja 1* naušniki 1* bandaža polo 1*

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationclassiqueTa kobila je specializirana za klasično jahanje.

Razmnoževanje

Informacije