torero

Izkušenost : 4568 dni
Splošna uvrstitev : 9.
Zaloga : 13 433 972 ekvusa
Zgodovina lastnikov
Jahalni konj Polnokrvni španski konj Svetlo siva
21:45
Energija
35%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 5972.29

Vzdržljivost
401.235
802.47
Hitrost
442.737
885.47
Dresura
1425.388
2850.78
Galop
242.987
485.97
Kas
115.806
231.61
Skakanje
357.991
715.98
Pasma: Polnokrvni španski konjStarost: 2 leti 2 meseca
Vrsta: Jahalni konjVišina: 164 cm
Spol: kastratTeža: 391 kg
Dlaka: Svetlo siva Datum rojstva: 07/08/2026
Proizvajalec: torero

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

Zaenkrat nobenega!
Genetski potencial Skupaj: 20978.48
Vzdržljivost3968.70  Galop2403.42
Hitrost4376.78  Kas1145.46
Dresura5543.15  Skakanje3540.96
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-85.53
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
3968.7
3968.7
3968.7
3968.7
Hitrost
4376.78
4376.78
4376.78
4376.78
Dresura
5543.15
5543.15
5543.15
5543.15
5543.15
Galop
2403.43
2403.43
2403.43
Kas
1145.46
1145.46
Skakanje
3540.96
3540.96
3540.96
3540.96
Ta konj ima 2041 zvezdo odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +17, hitrost: +17, dresura: +17, galop: +17, kas: +17, preskakovanje: +17

potgraisseLonček masti

vzdržljivost: +8, hitrost: +8

maleSkopljenec

vzdržljivost: +8, hitrost: +8, dresura: +4


Konjeniški klub

Ime:
Do:
13. november 2026
Boks:
boks 3*** korito za vodo prha lan
Prednosti:
krma oves korenček krmna mešanica klasično sedlo 3*** klasična uzda 3*** klasična podsedelna odeja 1* naušniki 1* bandaža polo 1*

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Razmnoževanje

Informacije

M 20978.48 je skopljen in ne more imeti potomcev.
reproductionOploditve: 0
arbreDružinsko drevo