borovnica7

Izkušenost : 451 dan
Splošna uvrstitev : 211.
Zaloga : 7 797 258 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Jahalni konj Polnokrvni španski konj Rdečkasto rjava
08:00
Energija
94%
Zdravje
100%
Počutje
94%

Spretnosti

Skupaj: 1705.03

Vzdržljivost
196.6175
393.24
Hitrost
219.657
439.31
Dresura
165.447
330.89
Galop
72.0895
144.18
Kas
91.715
183.43
Skakanje
106.9875
213.97
Pasma: Polnokrvni španski konjStarost: 1 leto 10 mesecev
Vrsta: Jahalni konjVišina: 162 cm
Spol: samecTeža: 351 kg
Dlaka: Rdečkasto rjava Datum rojstva: 03/08/2026
Proizvajalec: borovnica7

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

Zaenkrat nobenega!
Genetski potencial Skupaj: 15577.77
Vzdržljivost2902.40  Galop1651.27
Hitrost3251.37  Kas1313.46
Dresura3949.06  Skakanje2510.21
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-91.19
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: Mercury king's horses
Samica - mama: papillons Dalia king's horses
Polnokrvni španski konj
84.9%
Francoski kasač
15.1%

Ekscelenca

Vzdržljivost
2902.4
2902.4
2902.4
Hitrost
3251.37
3251.37
3251.37
3251.37
Dresura
3949.06
3949.06
3949.06
3949.06
Galop
1651.27
1651.27
1651.27
Kas
1313.46
1313.46
Skakanje
2510.21
2510.21
2510.21
Ta konj ima 1502 zvezdi odličnosti.

Ta konj nima bonusov.


Konjeniški klub

Lothus še ni registriran v konjeniškem centru.

Trening

pictoalertLothus bo šel lahko v šolo pri starosti: 2 leti.
Zdaj je star samo 1 leto 10 mesecev!

Razmnoževanje

pictoalertLothus se bo lahko paril pri starosti: 2 leti 6 mesecev.
Zdaj je star samo 1 leto 10 mesecev!

Informacije