marcicka

Izkušenost : 1341 dan
Splošna uvrstitev : 56.
Zaloga : 1 407 963 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Žrebiček Francoski kasač Kostanjeva
08:00
Energija
94%
Zdravje
100%
Počutje
94%

Spretnosti

Skupaj: 0.00

Vzdržljivost
0
0.00
Hitrost
0
0.00
Dresura
0
0.00
Galop
0
0.00
Kas
0
0.00
Skakanje
0
0.00
Pasma: Francoski kasačStarost: 6 mesecev
Vrsta: Jahalni konjVišina: 127 cm
Spol: samecTeža: 164 kg
Dlaka: Kostanjeva Datum rojstva: 12/08/2026
Proizvajalec: marcicka

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

Zaenkrat nobenega!
Genetski potencial Skupaj: 7765.18
Vzdržljivost1312.77  Galop425.81
Hitrost1619.63  Kas2054.04
Dresura1467.97  Skakanje884.96
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-99.11
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
1312.77
1312.77
Hitrost
1619.63
1619.63
1619.63
Dresura
1467.97
1467.97
Galop
425.81
425.81
Kas
2054.04
2054.04
2054.04
Skakanje
884.964
884.964
Ta konj ima 719 zvezd odličnosti.

Ta konj nima bonusov.


Konjeniški klub

male še ni registriran v konjeniškem centru.

Trening

pictoalertmale bo šel lahko v šolo pri starosti: 2 leti.
Zdaj je star samo 6 mesecev!

Razmnoževanje

pictoalertmale se bo lahko paril pri starosti: 2 leti 6 mesecev.
Zdaj je star samo 6 mesecev!

Informacije