torero

Izkušenost : 4568 dni
Splošna uvrstitev : 9.
Zaloga : 13 433 972 ekvusa
Zgodovina lastnikov
Jahalni konj Polnokrvni španski konj Pikasto siva
21:45
Energija
35%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 6077.92

Vzdržljivost
410.159
820.32
Hitrost
452.481
904.96
Dresura
1443.8435
2887.69
Galop
248.3785
496.76
Kas
118.397
236.79
Skakanje
365.7
731.40
Pasma: Polnokrvni španski konjStarost: 2 leti 2 meseca
Vrsta: Jahalni konjVišina: 164 cm
Spol: kastratTeža: 391 kg
Dlaka: Pikasto siva Datum rojstva: 06/08/2026
Proizvajalec: torero

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

Zaenkrat nobenega!
Genetski potencial Skupaj: 21126.90
Vzdržljivost3997.65  Galop2420.84
Hitrost4407.75  Kas1153.97
Dresura5582.36  Skakanje3564.33
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-85.53
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
3997.65
3997.65
3997.65
3997.65
Hitrost
4407.75
4407.75
4407.75
4407.75
Dresura
5582.36
5582.36
5582.36
5582.36
5582.36
Galop
2420.84
2420.84
2420.84
Kas
1153.97
1153.97
Skakanje
3564.33
3564.33
3564.33
3564.33
Ta konj ima 2056 zvezd odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +36, hitrost: +36, dresura: +36, galop: +36, kas: +36, preskakovanje: +36

potgraisseLonček masti

vzdržljivost: +8, hitrost: +8

maleSkopljenec

vzdržljivost: +8, hitrost: +8, dresura: +4


Konjeniški klub

Ime:
Do:
24. oktober 2026
Boks:
boks 3*** korito za vodo prha lan
Prednosti:
krma oves korenček krmna mešanica klasično sedlo 3*** klasična uzda 3*** klasična podsedelna odeja 1* naušniki 1* bandaža polo 1*

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Razmnoževanje

Informacije

M 21126.90 je skopljen in ne more imeti potomcev.
reproductionOploditve: 0
arbreDružinsko drevo