Pantera

Izkušenost : 137 dni
Splošna uvrstitev : 195.
Zaloga : 64 681 ekvus
Zgodovina lastnikov
Poni Šetland Kostanjeva
11:00
Energija
71%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 786.79

Vzdržljivost
42.5675
85.14
Hitrost
71.0245
142.05
Dresura
87.486
174.97
Galop
64.027
128.05
Kas
20.779
41.56
Skakanje
107.511
215.02
Pasma: ŠetlandStarost: 15 let 4 meseci
Vrsta: PoniVišina: 107 cm
Spol: samicaTeža: 330 kg
Dlaka: Kostanjeva Datum rojstva: 23/07/2026
Proizvajalec: Pantera

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

Zaenkrat nobenega!

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0000
Dirka v kasu 0000
Kros „čez drn in strn“ 0000
Preskakovanje ovir 0000
Dresura 0000
Genetski potencial Skupaj: 5482.45
Vzdržljivost619.51  Galop931.83
Hitrost1033.67  Kas302.41
Dresura1151.79  Skakanje1443.23
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-20.00
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: 5316 MΛGПӨ
Samica - mama: █ 5424 MΛGПӨ
Šetland
100.0%

Ekscelenca

Vzdržljivost
619.516
619.516
Hitrost
1033.67
1033.67
Dresura
1151.79
1151.79
Galop
931.832
931.832
Kas
302.413
302.413
Skakanje
1443.23
1443.23
Ta kobila ima 492 zvezdi odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +11, hitrost: +11, dresura: +11, galop: +11, kas: +11, preskakovanje: +11

peigneGlavnik

vzdržljivost: +4, hitrost: +4

curepiedKlin za kopita

dresura: +8

potgraisseLonček masti

vzdržljivost: +8, hitrost: +8


Konjeniški klub

Ime:
Do:
2. januar 2027
Boks:
boks 1* lan
Prednosti:
krma oves korenček

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Razmnoževanje

Informacije

X je ekipni konj in se zato ne more razmnoževati.
reproductionOploditve: 6
arbreDružinsko drevo
chevalPotomstvo