jani115

Izkušenost : 4750 dni
Splošna uvrstitev : 4.
Zaloga : 60 960 136 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Žrebiček Francoski kasač Rdečkasto rjava
08:00
Energija
94%
Zdravje
100%
Počutje
94%

Spretnosti

Skupaj: 4535.01

Vzdržljivost
382.7075
765.41
Hitrost
472.761
945.52
Dresura
427.773
855.55
Galop
123.656
247.31
Kas
601.663
1203.33
Skakanje
258.944
517.89
Pasma: Francoski kasačStarost: 2 meseca
Vrsta: Jahalni konjVišina: 107 cm
Spol: samicaTeža: 118 kg
Dlaka: Rdečkasto rjava Datum rojstva: 21/07/2026
Proizvajalec: jani115

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

Zaenkrat nobenega!
Genetski potencial Skupaj: 21971.95
Vzdržljivost3708.40  Galop1198.22
Hitrost4581.02  Kas5830.07
Dresura4145.09  Skakanje2509.15
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-99.83
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: M-21966.93 ♕kasači♕
Samica - mama: F- ♕kasači♕
Francoski kasač
100.0%

Ekscelenca

Vzdržljivost
3708.4
3708.4
3708.4
3708.4
Hitrost
4581.02
4581.02
4581.02
4581.02
Dresura
4145.09
4145.09
4145.09
4145.09
Galop
1198.22
1198.22
Kas
5830.07
5830.07
5830.07
5830.07
5830.07
Skakanje
2509.15
2509.15
2509.15
Ta kobila ima 2140 zvezd odličnosti.

cravacheBič

dresura: +4, galop: +9, kas: +9, preskakovanje: +9


Konjeniški klub

Jahalni konj Temno rdečkasto rjava
Ž-21971.95 je mlajši od 6 mesecev in še vedno živi s svojo materjo. Zato ga ni treba namestiti v konjeniški center.

Trening

pictoalertŽ-21971.95 bo šel lahko v šolo pri starosti: 2 leti.
Zdaj je stara samo 2 meseca!

Razmnoževanje

pictoalertŽ-21971.95 bo lahko imel potomce pri 2 leti 6 mesecev.
Zdaj je stara samo 2 meseca!

Informacije