Cjcj

Izkušenost : 121 dan
Splošna uvrstitev : 318.
Zaloga : 1 857 929 ekvusi
Zgodovina lastnikov

Mačka

compagnonchat
ariadne
21:45
Energija
27%
Zdravje
100%
Počutje
94%

Spretnosti

Skupaj: 30460.00

Vzdržljivost
2525
5050.00
Hitrost
2455
4910.00
Dresura
2525
5050.00
Galop
2585
5170.00
Kas
2600
5200.00
Skakanje
2540
5080.00
Pasma: BožanskiStarost: 2882 leti 4 meseci
Vrsta: Jahalni konjVišina: 149 cm
Spol: samicaTeža: 431 kg
Dlaka: Božanski Datum rojstva: 21/07/2026
Proizvajalec: Cjcj Zaslužek: 62 303 Ekvus

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 06917
Dirka v kasu 04820
Kros „čez drn in strn“ 06719
Preskakovanje ovir 081810
Dresura 081415
Genetski potencial Skupaj: 30450.00
Vzdržljivost5050.00  Galop5170.00
Hitrost4910.00  Kas5200.00
Dresura5040.00  Skakanje5080.00
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
100.00
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: Uranos
Samica - mama: Gaia

Ekscelenca

Vzdržljivost
5050
5050
5050
5050
5050
Hitrost
4910
4910
4910
4910
4910
Dresura
5040
5040
5040
5040
5040
Galop
5170
5170
5170
5170
5170
Kas
5200
5200
5200
5200
5200
Skakanje
5080
5080
5080
5080
5080
Ta kobila ima 2991 zvezdo odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +17, hitrost: +17, dresura: +17, galop: +17, kas: +17, preskakovanje: +17

cravacheBič

dresura: +4, galop: +9, kas: +9, preskakovanje: +9

selleclassique3xKlasično sedlo 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

brideclassique3xKlasična uzda 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

peigneGlavnik

vzdržljivost: +4, hitrost: +4

curepiedKlin za kopita

dresura: +8

compagnonchatMačka

dresura: +9

tapisclassique2xvertbleuKlasična podsedelna odeja 2**

vzdržljivost: +2, hitrost: +2, dresura: +2, galop: +2, kas: +2, preskakovanje: +2

bonnet2xrougevertNaušniki 2**

vzdržljivost: +2, hitrost: +2, dresura: +2, galop: +2, kas: +2, preskakovanje: +2

bande2xvertBandaža polo 2**

vzdržljivost: +2, hitrost: +2, dresura: +2, galop: +2, kas: +2, preskakovanje: +2

bonuscouleurBarva

vzdržljivost: +2, hitrost: +2, dresura: +2, galop: +2, kas: +2, preskakovanje: +2


Ariadna je eden od konj grških junakov .

Vsak dan vam bo po prvi zmagi na tekmovanju ponudila majhen del Ambrozije.

Zberite dovolj Ambrozije, da osvojite:

corneabondance1 x Rog dobrin

Ariadna ni mogoče prodati.

Njene sposobnosti lahko povečate z uporabo svojih bonov.

Oglejte si seznam vseh, ki imajo v lasti Ariadna

Konjeniški klub

Do:
6. november 2026
Boks:
boks 3*** korito za vodo prha lan
Prednosti:
krma oves korenček krmna mešanica klasično sedlo 3*** klasična uzda 3*** klasična podsedelna odeja 1* naušniki 1* bandaža polo 1*

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationclassiqueTa kobila je specializirana za klasično jahanje.

Razmnoževanje

Informacije

Ariadna ni mogoče ploditi.
arbreDružinsko drevo