Sarcika

Izkušenost : 36 dni
Splošna uvrstitev : 667.
Zaloga : 114 096 ekvusi
Zgodovina lastnikov
atalanta
22:30
Energija
50%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 22870.00

Vzdržljivost
1935
3870.00
Hitrost
1740
3480.00
Dresura
1845
3690.00
Galop
2010
4020.00
Kas
1940
3880.00
Skakanje
1965
3930.00
Pasma: BožanskiStarost: 2877 let
Vrsta: Jahalni konjVišina: 160 cm
Spol: samicaTeža: 469 kg
Dlaka: Božanski Datum rojstva: 17/07/2026
Proizvajalec: Sarcika Zaslužek: 21 724 Ekvus

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0137
Dirka v kasu 0224
Kros „čez drn in strn“ 0247
Preskakovanje ovir 0237
Dresura 03414
Genetski potencial Skupaj: 22870.00
Vzdržljivost3870.00  Galop4020.00
Hitrost3480.00  Kas3880.00
Dresura3690.00  Skakanje3930.00
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
74.14
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: Uranos
Samica - mama: Gaia

Ekscelenca

Vzdržljivost
3870
3870
3870
3870
Hitrost
3480
3480
3480
3480
Dresura
3690
3690
3690
3690
Galop
4020
4020
4020
4020
Kas
3880
3880
3880
3880
Skakanje
3930
3930
3930
3930
Ta kobila ima 2233 zvezde odličnosti.

selleclassique1xKlasično sedlo 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

brideclassique1xKlasična uzda 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

peigneGlavnik

vzdržljivost: +4, hitrost: +4

curepiedKlin za kopita

dresura: +8

potgraisseLonček masti

vzdržljivost: +8, hitrost: +8

tapisclassique1xKlasična podsedelna odeja 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bonnet1xNaušniki 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bande1xBandaža polo 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1


Atalanta je eden od konj grških junakov .

Atalanta ni mogoče prodati.

Njene sposobnosti lahko povečate z uporabo svojih bonov.

Oglejte si seznam vseh, ki imajo v lasti Atalanta

Konjeniški klub

Atalanta še ni registrirana v jahalnem klubu.

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationclassiqueTa kobila je specializirana za klasično jahanje.

Razmnoževanje

Informacije

Atalanta ni mogoče ploditi.
arbreDružinsko drevo