ZvezdicaZaspanka

Izkušenost : 403 dni
Splošna uvrstitev : 85.
Zaloga : 1 775 995 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Žrebiček Francoski kasač Češnjevo rdečkasto rjava
20:00
Energija
22%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 2751.54

Vzdržljivost
232.164
464.33
Hitrost
286.061
572.12
Dresura
259.5845
519.17
Galop
76.2975
152.59
Kas
363.723
727.45
Skakanje
157.942
315.88
Pasma: Francoski kasačStarost: 10 mesecev
Vrsta: Jahalni konjVišina: 145 cm
Spol: samicaTeža: 220 kg
Dlaka: Češnjevo rdečkasto rjava Datum rojstva: 15/08/2026
Proizvajalec: ZvezdicaZaspanka

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

Zaenkrat nobenega!
Genetski potencial Skupaj: 13182.34
Vzdržljivost2224.77  Galop718.81
Hitrost2745.52  Kas3495.87
Dresura2489.71  Skakanje1507.65
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-98.08
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: Zane* from the stardust
Samica - mama: Bebica* from the stardust
Francoski kasač
100.0%

Ekscelenca

Vzdržljivost
2224.77
2224.77
2224.77
Hitrost
2745.52
2745.52
2745.52
Dresura
2489.71
2489.71
2489.71
Galop
718.817
718.817
Kas
3495.87
3495.87
3495.87
3495.87
Skakanje
1507.65
1507.65
Ta kobila ima 1260 zvezd odličnosti.

Ta kobila nima bonusov.


Konjeniški klub

Bebica še ni registrirana v jahalnem klubu.

Trening

pictoalertBebica bo šel lahko v šolo pri starosti: 2 leti.
Zdaj je stara samo 10 mesecev!

Razmnoževanje

pictoalertBebica bo lahko imel potomce pri 2 leti 6 mesecev.
Zdaj je stara samo 10 mesecev!

Informacije