flasavode

Izkušenost : 159 dni
Splošna uvrstitev : 123.
Zaloga : 122 059 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Jahalni konj Polnokrvni španski konj Pikasto siva
08:00
Energija
94%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 19335.90

Vzdržljivost
1832.482
3664.96
Hitrost
2029.812
4059.62
Dresura
2767.7445
5535.49
Galop
1107.363
2214.73
Kas
289.3695
578.74
Skakanje
1641.1775
3282.36
Pasma: Polnokrvni španski konjStarost: 23 let 10 mesecev
Vrsta: Jahalni konjVišina: 164 cm
Spol: samicaTeža: 459 kg
Dlaka: Pikasto siva Datum rojstva: 15/07/2026
Proizvajalec: Paix Zaslužek: 11 028 Ekvus

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0321
Dirka v kasu 01501
Kros „čez drn in strn“ 0322
Preskakovanje ovir 0011
Dresura 0011
Genetski potencial Skupaj: 16040.85
Vzdržljivost3033.67  Galop1829.95
Hitrost3346.85  Kas875.29
Dresura4238.99  Skakanje2716.10
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
100.00
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
3033.67
3033.67
3033.67
Hitrost
3346.85
3346.85
3346.85
3346.85
Dresura
4238.99
4238.99
4238.99
4238.99
Galop
1829.95
1829.95
1829.95
Kas
875.29
875.29
Skakanje
2716.1
2716.1
2716.1
Ta kobila ima 1546 zvezd odličnosti.

cravacheBič

dresura: +4, galop: +9, kas: +9, preskakovanje: +9

selleclassique3xKlasično sedlo 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

brideclassique3xKlasična uzda 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

peigneGlavnik

vzdržljivost: +4, hitrost: +4

curepiedKlin za kopita

dresura: +8

tapisclassique1xKlasična podsedelna odeja 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bonnet1xNaušniki 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bande1xBandaža polo 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1


Konjeniški klub

España 16040.85 še ni registrirana v jahalnem klubu.

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationclassiqueTa kobila je specializirana za klasično jahanje.

Razmnoževanje

Brejost

España 16040.85 je ekipni konj in se zato ne more razmnoževati.
chevalOd: 4 meseci
maleSamec - oče: Parkljevec 17268 España

Informacije

reproductionOploditve: 8
arbreDružinsko drevo
chevalPotomstvo