ZvezdicaZaspanka

Izkušenost : 403 dni
Splošna uvrstitev : 85.
Zaloga : 1 776 055 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Žrebiček Francoski kasač Temno kostanjeva
22:00
Energija
25%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 2415.80

Vzdržljivost
203.7165
407.43
Hitrost
250.3605
500.72
Dresura
227.8775
455.75
Galop
69.2455
138.49
Kas
317.288
634.58
Skakanje
139.412
278.82
Pasma: Francoski kasačStarost: 1 leto 4 meseci
Vrsta: Jahalni konjVišina: 161 cm
Spol: samicaTeža: 298 kg
Dlaka: Temno kostanjeva Datum rojstva: 20/07/2026
Proizvajalec: ZvezdicaZaspanka

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

Zaenkrat nobenega!
Genetski potencial Skupaj: 13604.25
Vzdržljivost2295.06  Galop743.55
Hitrost2833.24  Kas3605.43
Dresura2573.83  Skakanje1553.13
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-96.11
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
2295.06
2295.06
2295.06
Hitrost
2833.24
2833.24
2833.24
Dresura
2573.83
2573.83
2573.83
Galop
743.558
743.558
Kas
3605.43
3605.43
3605.43
3605.43
Skakanje
1553.13
1553.13
Ta kobila ima 1304 zvezde odličnosti.

Ta kobila nima bonusov.


Konjeniški klub

Bebica še ni registrirana v jahalnem klubu.

Trening

pictoalertBebica bo šel lahko v šolo pri starosti: 2 leti.
Zdaj je stara samo 1 leto 4 meseci!

Razmnoževanje

pictoalertBebica bo lahko imel potomce pri 2 leti 6 mesecev.
Zdaj je stara samo 1 leto 4 meseci!

Informacije