Cjcj

Izkušenost : 121 dan
Splošna uvrstitev : 318.
Zaloga : 1 857 929 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Žrebiček Paint Češnjevo rdečkasto rjava tobiano
09:00
Energija
99%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 1796.89

Vzdržljivost
151.4675
302.94
Hitrost
239.523
479.05
Dresura
188.9335
377.87
Galop
167.928
335.86
Kas
48.043
96.09
Skakanje
102.5505
205.10
Pasma: PaintStarost: 4 meseci
Vrsta: Jahalni konjVišina: 116 cm
Spol: samicaTeža: 140 kg
Dlaka: Češnjevo rdečkasto rjava tobiano Datum rojstva: 13/07/2026
Proizvajalec: Cjcj

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

Zaenkrat nobenega!
Genetski potencial Skupaj: 8647.21
Vzdržljivost1457.82  Galop1616.25
Hitrost2305.32  Kas462.39
Dresura1818.41  Skakanje987.01
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-99.51
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
1457.82
1457.82
Hitrost
2305.32
2305.32
2305.32
Dresura
1818.41
1818.41
1818.41
Galop
1616.25
1616.25
1616.25
Kas
462.395
462.395
Skakanje
987.011
987.011
Ta kobila ima 807 zvezd odličnosti.

Ta kobila nima bonusov.


Konjeniški klub

Jahalni konj Črna tobiano
F 8647.21 je mlajši od 6 mesecev in še vedno živi s svojo materjo. Zato ga ni treba namestiti v konjeniški center.

Trening

pictoalertF 8647.21 bo šel lahko v šolo pri starosti: 2 leti.
Zdaj je stara samo 4 meseci!

Razmnoževanje

pictoalertF 8647.21 bo lahko imel potomce pri 2 leti 6 mesecev.
Zdaj je stara samo 4 meseci!

Informacije