borovnica7

Izkušenost : 451 dan
Splošna uvrstitev : 211.
Zaloga : 7 797 258 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Jahalni konj Polnokrvni španski konj Temno kostanjeva
08:00
Energija
94%
Zdravje
100%
Počutje
90%

Spretnosti

Skupaj: 6565.46

Vzdržljivost
849.1025
1698.20
Hitrost
952.139
1904.28
Dresura
1210.485
2420.97
Galop
110.0025
220.00
Kas
42.02
84.04
Skakanje
118.9835
237.97
Pasma: Polnokrvni španski konjStarost: 6 let
Vrsta: Jahalni konjVišina: 165 cm
Spol: samicaTeža: 474 kg
Dlaka: Temno kostanjeva Datum rojstva: 15/07/2026
Proizvajalec: Hanoalteke Zaslužek: 28 Ekvus

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0000
Dirka v kasu 0000
Kros „čez drn in strn“ 0000
Preskakovanje ovir 0000
Dresura 0000
Genetski potencial Skupaj: 13962.44
Vzdržljivost2563.56  Galop1383.32
Hitrost2916.81  Kas1519.90
Dresura3415.53  Skakanje2163.32
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-10.39
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: Blanco El Mejor
Samica - mama: Serena CuTe HoRsEs
Polnokrvni španski konj
65.7%
Francoski kasač
32.7%
Appaloosa
1.6%

Ekscelenca

Vzdržljivost
2563.56
2563.56
2563.56
Hitrost
2916.81
2916.81
2916.81
Dresura
3415.53
3415.53
3415.53
3415.53
Galop
1383.32
1383.32
Kas
1519.9
1519.9
Skakanje
2163.32
2163.32
2163.32
Ta kobila ima 1339 zvezd odličnosti.

selleclassique3xKlasično sedlo 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

brideclassique3xKlasična uzda 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

curepiedKlin za kopita

dresura: +8

tapisclassique1xKlasična podsedelna odeja 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bonnet1xNaušniki 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bande1xBandaža polo 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1


Konjeniški klub

Ostara še ni registrirana v jahalnem klubu.

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationclassiqueTa kobila je specializirana za klasično jahanje.

Razmnoževanje

Informacije

Naslednje parjenje 6 let 2 meseca
reproductionOploditve: 2
arbreDružinsko drevo
chevalPotomstvo