torero

Izkušenost : 4568 dni
Splošna uvrstitev : 9.
Zaloga : 13 434 598 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Jahalni konj Polnokrvni španski konj Sivo rjava
21:45
Energija
36%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 6945.11

Vzdržljivost
415.6875
831.38
Hitrost
827.875
1655.75
Dresura
1485.0015
2970.00
Galop
252.25
504.50
Kas
120.82
241.64
Skakanje
370.919
741.84
Pasma: Polnokrvni španski konjStarost: 2 leti 4 meseci
Vrsta: Jahalni konjVišina: 165 cm
Spol: kastratTeža: 410 kg
Dlaka: Sivo rjava Datum rojstva: 25/07/2026
Proizvajalec: torero

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

Zaenkrat nobenega!
Genetski potencial Skupaj: 21065.71
Vzdržljivost3985.46  Galop2413.94
Hitrost4395.46  Kas1150.19
Dresura5565.67  Skakanje3554.99
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-81.06
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
3985.46
3985.46
3985.46
3985.46
Hitrost
4395.46
4395.46
4395.46
4395.46
Dresura
5565.67
5565.67
5565.67
5565.67
5565.67
Galop
2413.94
2413.94
2413.94
Kas
1150.19
1150.19
Skakanje
3554.99
3554.99
3554.99
3554.99
Ta konj ima 2050 zvezd odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +14, hitrost: +14, dresura: +14, galop: +14, kas: +14, preskakovanje: +14

potgraisseLonček masti

vzdržljivost: +8, hitrost: +8

maleSkopljenec

vzdržljivost: +8, hitrost: +8, dresura: +4


Konjeniški klub

Do:
24. oktober 2026
Boks:
boks 3*** korito za vodo prha lan
Prednosti:
krma oves korenček krmna mešanica klasično sedlo 3*** klasična uzda 3*** klasična podsedelna odeja 1* naušniki 1* bandaža polo 1*

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Razmnoževanje

Informacije

M 21065.71 je skopljen in ne more imeti potomcev.
reproductionOploditve: 0
arbreDružinsko drevo