Paix

Izkušenost : 2443 dni
Splošna uvrstitev : 63.
Zaloga : 2 313 056 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Jahalni konj KWPN Rdečkasto rjava
09:00
Energija
100%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 8437.55

Vzdržljivost
177.307
354.61
Hitrost
852.065
1704.13
Dresura
1159.5035
2319.01
Galop
601.6065
1203.21
Kas
467.5885
935.18
Skakanje
960.703
1921.41
Pasma: KWPNStarost: 19 let 8 mesecev
Vrsta: Jahalni konjVišina: 160 cm
Spol: samicaTeža: 490 kg
Dlaka: Rdečkasto rjava Datum rojstva: 01/07/2026
Proizvajalec: Paix Zaslužek: 1 321 Ekvus

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0000
Dirka v kasu 02000
Kros „čez drn in strn“ 0185
Preskakovanje ovir 0000
Dresura 0011
Genetski potencial Skupaj: 7110.20
Vzdržljivost390.75  Galop1116.99
Hitrost1409.43  Kas769.69
Dresura1835.32  Skakanje1588.00
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
100.00
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: ҡωρɳ 6895.84 ҡωρn
Samica - mama: 20 Chocolatine ŋıʑơʑɛɱƈı
KWPN
100.0%

Ekscelenca

Vzdržljivost
390.758
390.758
Hitrost
1409.43
1409.43
Dresura
1835.32
1835.32
1835.32
Galop
1116.99
1116.99
Kas
769.699
769.699
Skakanje
1588
1588
Ta kobila ima 653 zvezde odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +16, hitrost: +16, dresura: +16, galop: +16, kas: +16, preskakovanje: +16

cravacheBič

dresura: +4, galop: +9, kas: +9, preskakovanje: +9

selleclassique3xKlasično sedlo 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

brideclassique3xKlasična uzda 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

curepiedKlin za kopita

dresura: +8

tapisclassique1xKlasična podsedelna odeja 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bonnet1xNaušniki 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bande1xBandaža polo 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1


Konjeniški klub

Do:
15. oktober 2026
Boks:
boks 3*** korito za vodo prha lan
Prednosti:
krma oves korenček krmna mešanica klasično sedlo 3*** klasična uzda 3*** klasična podsedelna odeja 1* naušniki 1* bandaža polo 1*

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationclassiqueTa kobila je specializirana za klasično jahanje.

Razmnoževanje

Informacije