Hermes

Izkušenost : 2196 dni
Splošna uvrstitev : 8.
Zaloga : 8 563 424 ekvusi
Zgodovina lastnikov

Skoll in Hati

compagnonskollhati
09:30
Energija
82%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 10342.19

Vzdržljivost
1395.0545
2790.11
Hitrost
1171.4
2342.80
Dresura
356.922
713.84
Galop
1748.198
3496.40
Kas
202.5925
405.19
Skakanje
296.927
593.85
Pasma: MarwariStarost: 20 let
Vrsta: Krilati samorog za jezdenjeVišina: 160 cm
Spol: samicaTeža: 466 kg
Dlaka: Laneno temno kostanjeva Datum rojstva: 30/06/2026
Proizvajalec: Hermes Zaslužek: 2 522 Ekvus

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Jahanje okrog sodov 0363
Cutting 0000
Trail class 0000
Reining 0000
Western pleasure 0000
Genetski potencial Skupaj: 11669.70
Vzdržljivost2335.14  Galop2930.33
Hitrost1974.28  Kas1047.91
Dresura1846.18  Skakanje1535.86
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
62.32
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: M 11601.66 ༒ᴅᴇᴍᴏɴ༒
Samica - mama: F 11601.66 ༒ᴅᴇᴍᴏɴ༒
Marwari
100.0%

Ekscelenca

Vzdržljivost
2335.14
2335.14
2335.14
Hitrost
1974.28
1974.28
1974.28
Dresura
1846.18
1846.18
1846.18
Galop
2930.33
2930.33
2930.33
Kas
1047.91
1047.91
Skakanje
1535.86
1535.86
Ta kobila ima 1110 zvezd odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +10, hitrost: +10, dresura: +10, galop: +10, kas: +10, preskakovanje: +10

cravacheBič

dresura: +4, galop: +9, kas: +9, preskakovanje: +9

sangmedusePegaz

vzdržljivost: +3, hitrost: +4, dresura: +4

corneSamorog

dresura: +15

pommeorZlato jabolko

vzdržljivost: +11, hitrost: +11, dresura: +11, galop: +11, kas: +11, preskakovanje: +11

peigneGlavnik

vzdržljivost: +4, hitrost: +4

curepiedKlin za kopita

dresura: +8

potgraisseLonček masti

vzdržljivost: +8, hitrost: +8

clochesZaščitni zvoni

hitrost: +6, dresura: +6, preskakovanje: +6

eperonsOstroge

vzdržljivost: +9, hitrost: +9, dresura: +9, galop: +9, kas: +9, preskakovanje: +9

longeVrv

dresura: +12, galop: +10, kas: +10

bridewesternposeidonPozejdonova uzda

vzdržljivost: +6, hitrost: +6, dresura: +6, galop: +6, kas: +6, preskakovanje: +6

sellewesternposeidonPozejdonovo sedlo

vzdržljivost: +6, hitrost: +6, dresura: +6, galop: +6, kas: +6, preskakovanje: +6

cramponsZakovice

galop: +12

tapiswesternposeidonPozejdonova podsedelna odeja

vzdržljivost: +6, hitrost: +6, dresura: +6, galop: +6, kas: +6, preskakovanje: +6

bonnetposeidonPozejdonovi naušniki

vzdržljivost: +6, hitrost: +6, dresura: +6, galop: +6, kas: +6, preskakovanje: +6

bandeposeidonPozejdonova bandaža polo

vzdržljivost: +6, hitrost: +6, dresura: +6, galop: +6, kas: +6, preskakovanje: +6

compagnonskollhatiSkoll in Hati

hitrost: +10


Samorogi so edinstvene živali z rogom na čelu. Ta rog jim prinaša + 15 bonus v dresuri.

Razmnožujejo se na poseben način:

  • oba starša morata biti samoroga iste vrste,
  • na voljo mora biti 1 paritvena seja,
tako obstaja verjetnost 1 proti 5, da dobite žrebe samoroga.

Ko ista kobila samoroga 5-krat skoti žrebea, ne da bi skotila žrebe samoroga, je 6. zajamčeno žrebe samorog.

Če ste parili kobilo samoroga, morate počakati 10 ur v realnem času, preden jo lahko znova parite ali preden lahko oplodite potencialno žrebico.

Konjeniški klub

Do:
26. december 2026
Boks:
boks 2** slama
Prednosti:
krma oves korenček krmna mešanica klasično sedlo 3*** klasična uzda 3*** klasična podsedelna odeja 1* naušniki 1* bandaža polo 1*

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationwesternTa kobila je specializirana za western jahanje.

Razmnoževanje

Informacije

F 11669.70 je ekipni konj in se zato ne more razmnoževati.
reproductionOploditve: 1
arbreDružinsko drevo
chevalPotomstvo