Lunavelle

Izkušenost : 93 dni
Splošna uvrstitev : 834.
Zaloga : 297 727 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Jahalni konj Lipicanec Pikasto siva
14:45
Energija
25%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 2620.96

Vzdržljivost
540.3675
1080.73
Hitrost
427.5905
855.18
Dresura
154.8295
309.66
Galop
65.5135
131.03
Kas
30.996
61.99
Skakanje
91.1845
182.37
Pasma: LipicanecStarost: 13 let 8 mesecev
Vrsta: Jahalni konjVišina: 158 cm
Spol: samicaTeža: 449 kg
Dlaka: Pikasto siva Datum rojstva: 27/06/2026
Proizvajalec: Lunavelle

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

Zaenkrat nobenega!

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0000
Dirka v kasu 0000
Kros „čez drn in strn“ 0000
Preskakovanje ovir 0000
Dresura 0000
Genetski potencial Skupaj: 8247.39
Vzdržljivost1540.26  Galop943.46
Hitrost1726.19  Kas567.73
Dresura2147.92  Skakanje1321.82
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
4.75
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: Hor Yassa horse
Samica - mama: Whisper Moonveil
Lipicanec
50.0%
Polnokrvni španski konj
46.5%
Francoski kasač
3.5%

Ekscelenca

Vzdržljivost
1540.26
1540.26
Hitrost
1726.19
1726.19
1726.19
Dresura
2147.92
2147.92
2147.92
Galop
943.466
943.466
Kas
567.73
567.73
Skakanje
1321.82
1321.82
Ta kobila ima 768 zvezd odličnosti.

peigneGlavnik

vzdržljivost: +4, hitrost: +4

curepiedKlin za kopita

dresura: +8

potgraisseLonček masti

vzdržljivost: +8, hitrost: +8


Konjeniški klub

Fiona še ni registrirana v jahalnem klubu.

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Razmnoževanje

Informacije