torero

Izkušenost : 4569 dni
Splošna uvrstitev : 9.
Zaloga : 13 440 787 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Jahalni konj Polnokrvni španski konj Pikasto siva
08:00
Energija
90%
Zdravje
100%
Počutje
94%

Spretnosti

Skupaj: 9737.23

Vzdržljivost
763.1415
1526.28
Hitrost
1743.151
3486.30
Dresura
1641.0655
3282.13
Galop
244.452
488.90
Kas
116.4815
232.96
Skakanje
360.3255
720.65
Pasma: Polnokrvni španski konjStarost: 3 leta 10 mesecev
Vrsta: Jahalni konjVišina: 164 cm
Spol: kastratTeža: 458 kg
Dlaka: Pikasto siva Datum rojstva: 29/06/2026
Proizvajalec: torero

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0000
Dirka v kasu 0000
Kros „čez drn in strn“ 0000
Preskakovanje ovir 0000
Dresura 0000
Genetski potencial Skupaj: 20721.00
Vzdržljivost3918.77  Galop2373.32
Hitrost4322.22  Kas1130.89
Dresura5477.49  Skakanje3498.31
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-53.01
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
3918.77
3918.77
3918.77
3918.77
Hitrost
4322.22
4322.22
4322.22
4322.22
Dresura
5477.49
5477.49
5477.49
5477.49
5477.49
Galop
2373.32
2373.32
2373.32
Kas
1130.89
1130.89
Skakanje
3498.31
3498.31
3498.31
3498.31
Ta konj ima 2015 zvezd odličnosti.

cravacheBič

dresura: +4, galop: +9, kas: +9, preskakovanje: +9

selleclassique3xKlasično sedlo 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

brideclassique3xKlasična uzda 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

peigneGlavnik

vzdržljivost: +4, hitrost: +4

curepiedKlin za kopita

dresura: +8

maleSkopljenec

vzdržljivost: +8, hitrost: +8, dresura: +4

tapisclassique1xKlasična podsedelna odeja 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bonnet1xNaušniki 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bande1xBandaža polo 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1


Konjeniški klub

M 20721.00 še ni registriran v konjeniškem centru.

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationclassiqueTa konj je specializiran za klasično jahanje.

Razmnoževanje

Informacije

M 20721.00 je skopljen in ne more imeti potomcev.
reproductionOploditve: 0
arbreDružinsko drevo
chevalPotomstvo