Cjcj

Izkušenost : 128 dni
Splošna uvrstitev : 304.
Zaloga : 2 052 760 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Jahalni konj Francoski kasač Češnjevo rdečkasto rjava
11:00
Energija
81%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 260.16

Vzdržljivost
20.971
41.94
Hitrost
29.622
59.24
Dresura
22.998
46.00
Galop
7.003
14.01
Kas
35.3015
70.60
Skakanje
14.1835
28.37
Pasma: Francoski kasačStarost: 9 let 6 mesecev
Vrsta: Jahalni konjVišina: 163 cm
Spol: samicaTeža: 468 kg
Dlaka: Češnjevo rdečkasto rjava Datum rojstva: 18/06/2026
Proizvajalec: ғσx

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

Zaenkrat nobenega!

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0000
Dirka v kasu 0000
Kros „čez drn in strn“ 0000
Preskakovanje ovir 0000
Dresura 0000
Genetski potencial Skupaj: 6902.93
Vzdržljivost1203.99  Galop402.05
Hitrost1418.08  Kas1744.14
Dresura1320.36  Skakanje814.31
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-25.92
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: 20 Satto El Mejor
Samica - mama: Hunter
Francoski kasač
49.7%
Arabec shagya
25.1%
Nemški saddle konj
12.6%
Argentinski criollo
12.6%

Ekscelenca

Vzdržljivost
1203.99
1203.99
Hitrost
1418.08
1418.08
Dresura
1320.36
1320.36
Galop
402.05
402.05
Kas
1744.14
1744.14
1744.14
Skakanje
814.312
814.312
Ta kobila ima 634 zvezde odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +13, hitrost: +13, dresura: +13, galop: +13, kas: +13, preskakovanje: +13

peigneGlavnik

vzdržljivost: +4, hitrost: +4

curepiedKlin za kopita

dresura: +8

potgraisseLonček masti

vzdržljivost: +8, hitrost: +8


Konjeniški klub

Do:
6. november 2026
Boks:
boks 3*** korito za vodo prha lan
Prednosti:
krma oves korenček krmna mešanica western sedlo 3*** western uzda 3*** western podsedelna odeja 1* naušniki 1* bandaža polo 1*

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Razmnoževanje

Informacije