simona10

Izkušenost : 1823 dni
Splošna uvrstitev : 448.
Zaloga : 456 373 ekvusi
Zgodovina lastnikov

Redha

compagnonredha
normal
12:30
Energija
100%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 1516.99

Vzdržljivost
143.873
287.75
Hitrost
101.7825
203.56
Dresura
242.6295
485.26
Galop
71.63
143.26
Kas
82.153
164.31
Skakanje
116.426
232.85
Pasma: ArabecStarost: 5 let 2 meseca
Vrsta: Jahalni konjVišina: 158 cm
Spol: samicaTeža: 458 kg
Dlaka: Pegasto siva Datum rojstva: 25/06/2026
Proizvajalec: simona10 Zaslužek: 55 Ekvus

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0000
Dirka v kasu 0000
Kros „čez drn in strn“ 0000
Preskakovanje ovir 0110
Dresura 0000
Genetski potencial Skupaj: 8109.86
Vzdržljivost1528.19  Galop919.65
Hitrost1710.38  Kas535.07
Dresura2087.62  Skakanje1328.95
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-60.67
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: Hor Yassa horse
Samica - mama: Beth
Arabec
50.0%
Polnokrvni španski konj
46.5%
Francoski kasač
3.5%

Ekscelenca

Vzdržljivost
1528.19
1528.19
Hitrost
1710.38
1710.38
1710.38
Dresura
2087.62
2087.62
2087.62
Galop
919.65
919.65
Kas
535.07
535.07
Skakanje
1328.95
1328.95
Ta kobila ima 753 zvezde odličnosti.

selleclassique3xKlasično sedlo 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

brideclassique1xKlasična uzda 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bonnet1xNaušniki 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

tapisclassique2xrougebleuKlasična podsedelna odeja 2**

vzdržljivost: +2, hitrost: +2, dresura: +2, galop: +2, kas: +2, preskakovanje: +2

bande2xvertBandaža polo 2**

vzdržljivost: +2, hitrost: +2, dresura: +2, galop: +2, kas: +2, preskakovanje: +2

hauntedtrailridingdiaryZakleti pohodniški dnevnik

vzdržljivost: +11, hitrost: +11, dresura: +11, galop: +11, kas: +11, preskakovanje: +11

compagnonredhaRedha

galop: +9


Konjeniški klub

Em še ni registrirana v jahalnem klubu.

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationclassiqueTa kobila je specializirana za klasično jahanje.

Razmnoževanje

Ultrazvok

echographie1 žrebička pasma Polnokrvni španski konj in Pikasto siva barva dlake.

Brejost

chevalOd: 8 mesecev
maleSamec - oče: Flika king's horses

Informacije

reproductionOploditve: 2
arbreDružinsko drevo
chevalPotomstvo