ғσx

Izkušenost : 465 dni
Splošna uvrstitev : 47.
Zaloga : 191 828 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Jahalni konj Gypsy Vanner Črna tobiano

C

09:00
Energija
100%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 1924.94

Vzdržljivost
253.7815
507.56
Hitrost
84.732
169.46
Dresura
207.0195
414.04
Galop
158.185
316.37
Kas
74.2355
148.47
Skakanje
184.514
369.03
Pasma: Gypsy VannerStarost: 7 let 6 mesecev
Vrsta: Jahalni konjVišina: 158 cm
Spol: samecTeža: 466 kg
Dlaka: Črna tobiano Datum rojstva: 03/06/2026
Proizvajalec: ғσx

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

Zaenkrat nobenega!

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0000
Dirka v kasu 0000
Kros „čez drn in strn“ 0000
Preskakovanje ovir 0000
Dresura 0000
Genetski potencial Skupaj: 9788.28
Vzdržljivost2580.94  Galop1608.74
Hitrost861.72  Kas754.97
Dresura2105.38  Skakanje1876.51
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-48.04
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: C
Samica - mama: F
Gypsy Vanner
100.0%

Ekscelenca

Vzdržljivost
2580.95
2580.95
2580.95
Hitrost
861.724
861.724
Dresura
2105.38
2105.38
2105.38
Galop
1608.74
1608.74
1608.74
Kas
754.974
754.974
Skakanje
1876.51
1876.51
1876.51
Ta konj ima 922 zvezdi odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +20, hitrost: +20, dresura: +20, galop: +20, kas: +20, preskakovanje: +20


Konjeniški klub

Do:
4. november 2026
Boks:
boks 2** korito za vodo prha lan
Prednosti:
krma oves krmna mešanica western sedlo 3*** western uzda 3*** western podsedelna odeja 1* naušniki 1* bandaža polo 1*

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Razmnoževanje

Informacije