torero

Izkušenost : 4569 dni
Splošna uvrstitev : 9.
Zaloga : 13 447 241 ekvus
Zgodovina lastnikov
Jahalni konj Polnokrvni španski konj Svetlo siva
14:30
Energija
21%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 9927.74

Vzdržljivost
909.611
1819.22
Hitrost
1725.3275
3450.66
Dresura
1623.058
3246.12
Galop
239.2765
478.55
Kas
114.0545
228.11
Skakanje
352.5405
705.08
Pasma: Polnokrvni španski konjStarost: 3 leta 10 mesecev
Vrsta: Jahalni konjVišina: 164 cm
Spol: kastratTeža: 490 kg
Dlaka: Svetlo siva Datum rojstva: 10/06/2026
Proizvajalec: torero

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0000
Dirka v kasu 0000
Kros „čez drn in strn“ 0000
Preskakovanje ovir 0000
Dresura 0000
Genetski potencial Skupaj: 20585.51
Vzdržljivost3892.80  Galop2357.41
Hitrost4293.85  Kas1123.69
Dresura5444.45  Skakanje3473.31
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-51.25
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
3892.8
3892.8
3892.8
3892.8
Hitrost
4293.85
4293.85
4293.85
4293.85
Dresura
5444.45
5444.45
5444.45
5444.45
5444.45
Galop
2357.41
2357.41
2357.41
Kas
1123.69
1123.69
Skakanje
3473.31
3473.31
3473.31
3473.31
Ta konj ima 2002 zvezdi odličnosti.

cravacheBič

dresura: +4, galop: +9, kas: +9, preskakovanje: +9

selleclassique3xKlasično sedlo 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

brideclassique3xKlasična uzda 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

curepiedKlin za kopita

dresura: +8

potgraisseLonček masti

vzdržljivost: +8, hitrost: +8

maleSkopljenec

vzdržljivost: +8, hitrost: +8, dresura: +4

tapisclassique2xvertKlasična podsedelna odeja 2**

vzdržljivost: +2, hitrost: +2, dresura: +2, galop: +2, kas: +2, preskakovanje: +2

bonnet2xvertblancNaušniki 2**

vzdržljivost: +2, hitrost: +2, dresura: +2, galop: +2, kas: +2, preskakovanje: +2

bande2xvertBandaža polo 2**

vzdržljivost: +2, hitrost: +2, dresura: +2, galop: +2, kas: +2, preskakovanje: +2

bonuscouleurBarva

vzdržljivost: +2, hitrost: +2, dresura: +2, galop: +2, kas: +2, preskakovanje: +2


Konjeniški klub

M 20585.51 še ni registriran v konjeniškem centru.

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationclassiqueTa konj je specializiran za klasično jahanje.

Razmnoževanje

Informacije

M 20585.51 je skopljen in ne more imeti potomcev.
reproductionOploditve: 0
arbreDružinsko drevo
chevalPotomstvo