Julizaver

Izkušenost : 1751 dan
Splošna uvrstitev : 421.
Zaloga : 8 524 713 ekvusi
Zgodovina lastnikov
rocksobsidian
24:00
Energija
33%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 19030.00

Vzdržljivost
1575
3150.00
Hitrost
1520
3040.00
Dresura
1610
3220.00
Galop
1600
3200.00
Kas
1620
3240.00
Skakanje
1590
3180.00
Pasma: BožanskiStarost: 6 let 2 meseca
Vrsta: Vprežni konjVišina: 159 cm
Spol: samecTeža: 871 kg
Dlaka: Božanski Datum rojstva: 22/05/2026
Proizvajalec: Julizaver Zaslužek: 16 417 Ekvus

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0253
Dirka v kasu 0677
Kros „čez drn in strn“ 0333
Preskakovanje ovir 0515
Dresura 0591
Genetski potencial Skupaj: 19030.00
Vzdržljivost3150.00  Galop3200.00
Hitrost3040.00  Kas3240.00
Dresura3220.00  Skakanje3180.00
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
58.74
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: Uranos
Samica - mama: Gaia

Ekscelenca

Vzdržljivost
3150
3150
3150
3150
Hitrost
3040
3040
3040
Dresura
3220
3220
3220
3220
Galop
3200
3200
3200
3200
Kas
3240
3240
3240
3240
Skakanje
3180
3180
3180
3180
Ta konj ima 1849 zvezd odličnosti.

selleclassique3xKlasično sedlo 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

brideclassique3xKlasična uzda 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

peigneGlavnik

vzdržljivost: +4, hitrost: +4

curepiedKlin za kopita

dresura: +8

potgraisseLonček masti

vzdržljivost: +8, hitrost: +8

clochesZaščitni zvoni

hitrost: +6, dresura: +6, preskakovanje: +6

falabellaFalabella

vzdržljivost: +9, dresura: +8, preskakovanje: +7

tapisclassique1xKlasična podsedelna odeja 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bonnet1xNaušniki 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bande1xBandaža polo 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1


Obsidian je eden izmed skalnih konjev.

Opravite naloge, da se boste vrnili na Zemljino površje.

Ko dosežete površje, boste prejeli:

sisyphusboulder1 x Sizifov kamen

Obsidian ni mogoče prodati.

Njegove sposobnosti lahko povečate z uporabo svojih bonov.

Oglejte si seznam vseh, ki imajo v lasti Obsidian

Konjeniški klub

Obsidian še ni registriran v konjeniškem centru.

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationclassiqueTa konj je specializiran za klasično jahanje.

Razmnoževanje

Informacije

Obsidian ni mogoče ploditi.
arbreDružinsko drevo