Sanja

Izkušenost : 3272 dni
Splošna uvrstitev : 32.
Zaloga : 2 695 131 ekvus
Zgodovina lastnikov

Pinata Zlati hrček

compagnonpinatapethamster
normal
13:15
Energija
86%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 25017.90

Vzdržljivost
2358.7455
4717.49
Hitrost
2620.4965
5240.99
Dresura
3466.7405
6933.48
Galop
1427.469
2854.94
Kas
531.4805
1062.96
Skakanje
2104.0185
4208.04
Pasma: Polnokrvni španski konjStarost: 26 let 11 mesecev
Vrsta: Jahalni konjVišina: 165 cm
Spol: kastratTeža: 459 kg
Dlaka: Svetlo siva Datum rojstva: 28/05/2026
Proizvajalec: torero Zaslužek: 72 366 Ekvus

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Jahanje okrog sodov 012748
Cutting 061825
Trail class 083133
Reining 033945
Western pleasure 0113535
Genetski potencial Skupaj: 20741.65
Vzdržljivost3922.22  Galop2375.37
Hitrost4327.97  Kas1132.20
Dresura5483.82  Skakanje3500.06
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
100.00
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
3922.22
3922.22
3922.22
3922.22
Hitrost
4327.98
4327.98
4327.98
4327.98
Dresura
5483.82
5483.82
5483.82
5483.82
5483.82
Galop
2375.37
2375.37
2375.37
Kas
1132.2
1132.2
Skakanje
3500.06
3500.06
3500.06
3500.06
Ta konj ima 2018 zvezd odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +19, hitrost: +19, dresura: +19, galop: +19, kas: +19, preskakovanje: +19

cravacheBič

dresura: +4, galop: +9, kas: +9, preskakovanje: +9

peigneGlavnik

vzdržljivost: +4, hitrost: +4

curepiedKlin za kopita

dresura: +8

potgraisseLonček masti

vzdržljivost: +8, hitrost: +8

maleSkopljenec

vzdržljivost: +8, hitrost: +8, dresura: +4

sellewestern3xWestern sedlo 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

bridewestern3xWestern uzda 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

clochesZaščitni zvoni

hitrost: +6, dresura: +6, preskakovanje: +6

eperonsOstroge

vzdržljivost: +9, hitrost: +9, dresura: +9, galop: +9, kas: +9, preskakovanje: +9

longeVrv

dresura: +12, galop: +10, kas: +10

cramponsZakovice

dresura: +12

tapiswestern2xroseWestern podsedelna odeja 2**

vzdržljivost: +2, hitrost: +2, dresura: +2, galop: +2, kas: +2, preskakovanje: +2

bonnet2xnoirroseNaušniki 2**

vzdržljivost: +2, hitrost: +2, dresura: +2, galop: +2, kas: +2, preskakovanje: +2

bande2xroseBandaža polo 2**

vzdržljivost: +2, hitrost: +2, dresura: +2, galop: +2, kas: +2, preskakovanje: +2

bonuscouleurBarva

vzdržljivost: +2, hitrost: +2, dresura: +2, galop: +2, kas: +2, preskakovanje: +2

doublefaceDvostranski medaljon

vzdržljivost: +11, hitrost: +11, dresura: +11, galop: +11, kas: +11, preskakovanje: +11

compagnonpinatapethamsterPinata Zlati hrček

kas: +12


Konjeniški klub

Ime:
Do:
6. november 2026
Boks:
boks 3*** korito za vodo prha lan
Prednosti:
krma oves korenček krmna mešanica klasično sedlo 3*** klasična uzda 3*** klasična podsedelna odeja 1* naušniki 1* bandaža polo 1*

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationwesternTa konj je specializiran za western jahanje.

Razmnoževanje

Informacije

Haití je skopljen in ne more imeti potomcev.
reproductionOploditve: 0
arbreDružinsko drevo
chevalPotomstvo