kaya

Izkušenost : 120 dni
Splošna uvrstitev : 559.
Zaloga : 226 667 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Jahalni konj Francoski kasač Temno kostanjeva
22:00
Energija
44%
Zdravje
100%
Počutje
96%

Spretnosti

Skupaj: 5869.86

Vzdržljivost
545.4225
1090.85
Hitrost
879.365
1758.73
Dresura
665.106
1330.21
Galop
280.2735
560.55
Kas
546.434
1092.87
Skakanje
18.329
36.66
Pasma: Francoski kasačStarost: 11 let 10 mesecev
Vrsta: Jahalni konjVišina: 166 cm
Spol: samecTeža: 485 kg
Dlaka: Temno kostanjeva Datum rojstva: 24/05/2026
Proizvajalec: kaya Zaslužek: 5 177 Ekvus

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 015208
Dirka v kasu 0261510
Kros „čez drn in strn“ 0000
Preskakovanje ovir 0000
Dresura 0138
Genetski potencial Skupaj: 9889.76
Vzdržljivost1682.84  Galop670.79
Hitrost2060.44  Kas2203.96
Dresura2020.09  Skakanje1251.64
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
68.40
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: Halas Lutagran
Samica - mama: Taja
Francoski kasač
63.5%
KWPN
25.0%
Polnokrvni španski konj
11.5%

Ekscelenca

Vzdržljivost
1682.84
1682.84
1682.84
Hitrost
2060.44
2060.44
2060.44
Dresura
2020.09
2020.09
2020.09
Galop
670.792
670.792
Kas
2203.96
2203.96
2203.96
Skakanje
1251.64
1251.64
Ta konj ima 934 zvezde odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +15, hitrost: +15, dresura: +15, galop: +15, kas: +15, preskakovanje: +15

selleclassique1xKlasično sedlo 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

brideclassique1xKlasična uzda 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

peigneGlavnik

vzdržljivost: +4, hitrost: +4

curepiedKlin za kopita

dresura: +8

potgraisseLonček masti

vzdržljivost: +8, hitrost: +8

tapisclassique1xKlasična podsedelna odeja 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1


Konjeniški klub

Do:
6. november 2026
Boks:
boks 3*** korito za vodo prha lan
Prednosti:
krma oves korenček krmna mešanica klasično sedlo 3*** klasična uzda 3*** klasična podsedelna odeja 1* naušniki 1* bandaža polo 1*

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationclassiqueTa konj je specializiran za klasično jahanje.

Razmnoževanje

Informacije