Berni345

Izkušenost : 2238 dni
Splošna uvrstitev : 97.
Zaloga : 12 617 908 ekvusi
Zgodovina lastnikov

Pinata Cernunnos

compagnonpinatacernunnos
08:00
Energija
94%
Zdravje
100%
Počutje
96%

Spretnosti

Skupaj: 23626.19

Vzdržljivost
2935.906
5871.81
Hitrost
2005.351
4010.70
Dresura
2357.768
4715.54
Galop
1415.8405
2831.68
Kas
1892.9795
3785.96
Skakanje
1205.251
2410.50
Pasma: Mangalarga MarchadorStarost: 15 let 8 mesecev
Vrsta: Jahalni konjVišina: 155 cm
Spol: samicaTeža: 464 kg
Dlaka: Svetlo siva Datum rojstva: 17/05/2026
Proizvajalec: Berni345 Zaslužek: 3 441 Ekvus

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0004
Dirka v kasu 0192
Kros „čez drn in strn“ 0001
Preskakovanje ovir 02134
Dresura 0013
Genetski potencial Skupaj: 19562.99
Vzdržljivost4703.92  Galop2344.64
Hitrost3321.46  Kas3135.26
Dresura3903.98  Skakanje2153.73
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
100.00
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
4703.92
4703.92
4703.92
4703.92
4703.92
Hitrost
3321.46
3321.46
3321.46
3321.46
Dresura
3903.98
3903.98
3903.98
3903.98
Galop
2344.64
2344.64
2344.64
Kas
3135.26
3135.26
3135.26
3135.26
Skakanje
2153.73
2153.73
2153.73
Ta kobila ima 1900 zvezd odličnosti.

selleclassique1xKlasično sedlo 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

brideclassique1xKlasična uzda 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

curepiedKlin za kopita

dresura: +8

potgraisseLonček masti

vzdržljivost: +8, hitrost: +8

tapisclassique1xKlasična podsedelna odeja 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bonnet1xNaušniki 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bande1xBandaža polo 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

espritnomadePohodnikov duh

vzdržljivost: +11, hitrost: +11, dresura: +11, galop: +11, kas: +11, preskakovanje: +11


Konjeniški klub

19562.99 F še ni registrirana v jahalnem klubu.

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationclassiqueTa kobila je specializirana za klasično jahanje.

Razmnoževanje

Informacije

19562.99 F je ekipni konj in se zato ne more razmnoževati.
Naslednje parjenje 16 let 4 meseci
reproductionOploditve: 3
arbreDružinsko drevo
chevalPotomstvo