ғσx

Izkušenost : 465 dni
Splošna uvrstitev : 47.
Zaloga : 179 497 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Jahalni konj Paint Sivo rjava overo
09:00
Energija
100%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 1410.22

Vzdržljivost
117.2665
234.53
Hitrost
190.6745
381.35
Dresura
148.101
296.20
Galop
130.861
261.72
Kas
37.7585
75.52
Skakanje
80.4495
160.90
Pasma: PaintStarost: 7 let 10 mesecev
Vrsta: Jahalni konjVišina: 160 cm
Spol: samecTeža: 468 kg
Dlaka: Sivo rjava overo Datum rojstva: 24/05/2026
Proizvajalec: ғσx

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

Zaenkrat nobenega!

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0000
Dirka v kasu 0000
Kros „čez drn in strn“ 0000
Preskakovanje ovir 0000
Dresura 0000
Genetski potencial Skupaj: 6892.59
Vzdržljivost1146.30  Galop1279.19
Hitrost1863.88  Kas369.09
Dresura1447.71  Skakanje786.40
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-44.54
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: C 7732.98 ᴛʜᴇ ᴜɴʜᴏʟʏ
Samica - mama: F 5776.97 ᴛʜᴇ ᴜɴʜᴏʟʏ
Paint
100.0%

Ekscelenca

Vzdržljivost
1146.3
1146.3
Hitrost
1863.88
1863.88
1863.88
Dresura
1447.71
1447.71
Galop
1279.19
1279.19
Kas
369.097
369.097
Skakanje
786.409
786.409
Ta konj ima 631 zvezdo odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +20, hitrost: +20, dresura: +20, galop: +20, kas: +20, preskakovanje: +20


Konjeniški klub

Do:
4. november 2026
Boks:
boks 2** korito za vodo prha lan
Prednosti:
krma oves krmna mešanica western sedlo 3*** western uzda 3*** western podsedelna odeja 1* naušniki 1* bandaža polo 1*

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Razmnoževanje

Informacije

Hunter je ekipni konj in se zato ne more razmnoževati.
reproductionOploditve: 0
arbreDružinsko drevo
chevalPotomstvo