Berni345

Izkušenost : 2238 dni
Splošna uvrstitev : 97.
Zaloga : 12 617 908 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Žrebiček Francoski kasač Rdečkasto rjava
10:00
Energija
100%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 1211.01

Vzdržljivost
110.427
220.85
Hitrost
122.5785
245.16
Dresura
115.9495
231.90
Galop
37.9195
75.84
Kas
143.42
286.84
Skakanje
75.2085
150.42
Pasma: Francoski kasačStarost: 6 mesecev
Vrsta: Jahalni konjVišina: 129 cm
Spol: samicaTeža: 167 kg
Dlaka: Rdečkasto rjava Datum rojstva: 26/05/2026
Proizvajalec: Berni345

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

Zaenkrat nobenega!
Genetski potencial Skupaj: 8187.56
Vzdržljivost1493.19  Galop512.74
Hitrost1657.49  Kas1939.31
Dresura1567.86  Skakanje1016.96
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-99.11
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: 20 Marmor ωiĺđ ωћiŕĺωiŋđ
Samica - mama: Bog prodaja2003
Francoski kasač
50.0%
Connemara
50.0%

Ekscelenca

Vzdržljivost
1493.19
1493.19
Hitrost
1657.49
1657.49
1657.49
Dresura
1567.86
1567.86
Galop
512.746
512.746
Kas
1939.31
1939.31
1939.31
Skakanje
1016.96
1016.96
Ta kobila ima 761 zvezdo odličnosti.

Ta kobila nima bonusov.


Konjeniški klub

Krez mladič še ni registrirana v jahalnem klubu.

Trening

pictoalertKrez mladič bo šel lahko v šolo pri starosti: 2 leti.
Zdaj je stara samo 6 mesecev!

Razmnoževanje

pictoalertKrez mladič bo lahko imel potomce pri 2 leti 6 mesecev.
Zdaj je stara samo 6 mesecev!

Informacije