23:45
Energija
46%
Zdravje
92%
Počutje
83%

Spretnosti

Skupaj: 22183.00

Vzdržljivost
982.131
1964.26
Hitrost
2924.5545
5849.11
Dresura
2612.096
5224.19
Galop
30.3535
60.71
Kas
3931.952
7863.90
Skakanje
610.411
1220.82
Pasma: Francoski kasačStarost: 26 let 4 meseci
Vrsta: Jahalni konjVišina: 170 cm
Spol: samicaTeža: 552 kg
Dlaka: Rdečkasto rjava Datum rojstva: 18/04/2026
Proizvajalec: meggi Zaslužek: 35 088 Ekvus
Genetski potencial Skupaj: 21240.01
Vzdržljivost3583.94  Galop1158.51
Hitrost4427.62  Kas5638.07
Dresura4006.51  Skakanje2425.36
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
100.00
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: M-21234.04 ♕kasači♕
Samica - mama: Ž- 21229.04 ♕kasači♕
Francoski kasač
100.0%

Ekscelenca

Vzdržljivost
3583.94
3583.94
3583.94
3583.94
Hitrost
4427.62
4427.62
4427.62
4427.62
Dresura
4006.51
4006.51
4006.51
4006.51
Galop
1158.51
1158.51
Kas
5638.07
5638.07
5638.07
5638.07
5638.07
Skakanje
2425.36
2425.36
2425.36
Ta kobila ima 2066 zvezd odličnosti.

cravacheBič

dresura: +4, galop: +9, kas: +9, preskakovanje: +9

selleclassique3xKlasično sedlo 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

brideclassique3xKlasična uzda 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

peigneGlavnik

vzdržljivost: +4, hitrost: +4

curepiedKlin za kopita

dresura: +8

clochesZaščitni zvoni

hitrost: +6, dresura: +6, preskakovanje: +6

eperonsOstroge

vzdržljivost: +9, hitrost: +9, dresura: +9, galop: +9, kas: +9, preskakovanje: +9

falabellaFalabella

hitrost: +8, dresura: +7, kas: +9

longeVrv

dresura: +12, galop: +10, kas: +10

cramponsZakovice

kas: +12

tapisclassique2xnoirblancKlasična podsedelna odeja 2**

vzdržljivost: +2, hitrost: +2, dresura: +2, galop: +2, kas: +2, preskakovanje: +2

bonnet2xnoirblancNaušniki 2**

vzdržljivost: +2, hitrost: +2, dresura: +2, galop: +2, kas: +2, preskakovanje: +2

bande2xblancBandaža polo 2**

vzdržljivost: +2, hitrost: +2, dresura: +2, galop: +2, kas: +2, preskakovanje: +2

bonuscouleurBarva

vzdržljivost: +2, hitrost: +2, dresura: +2, galop: +2, kas: +2, preskakovanje: +2

chapeaumagiqueČarobni klobuk

vzdržljivost: +11, hitrost: +11, dresura: +11, galop: +11, kas: +11, preskakovanje: +11


Konjeniški klub

Ž-21240.01 še ni registrirana v jahalnem klubu.

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationclassiqueTa kobila je specializirana za klasično jahanje.

Razmnoževanje

Informacije

Ž-21240.01 je ekipni konj in se zato ne more razmnoževati.
reproductionOploditve: 6
arbreDružinsko drevo
chevalPotomstvo