Berni345

Izkušenost : 2239 dni
Splošna uvrstitev : 97.
Zaloga : 12 617 908 ekvusi
Zgodovina lastnikov

Pinata Oposum

compagnonpinatapossum
normal
08:00
Energija
94%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 5982.21

Vzdržljivost
479.5295
959.06
Hitrost
666.832
1333.66
Dresura
814.6305
1629.26
Galop
259.304
518.61
Kas
320.1235
640.25
Skakanje
450.685
901.37
Pasma: Mangalarga MarchadorStarost: 6 let 6 mesecev
Vrsta: Jahalni konjVišina: 157 cm
Spol: samecTeža: 530 kg
Dlaka: Pikasto siva Datum rojstva: 21/04/2026
Proizvajalec: Berni345 Zaslužek: 977 Ekvus

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0000
Dirka v kasu 0000
Kros „čez drn in strn“ 0000
Preskakovanje ovir 0194114
Dresura 0000
Genetski potencial Skupaj: 19321.43
Vzdržljivost4650.88  Galop2317.09
Hitrost3278.95  Kas3095.05
Dresura3854.04  Skakanje2125.42
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-10.08
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
4650.88
4650.88
4650.88
4650.88
4650.88
Hitrost
3278.95
3278.95
3278.95
3278.95
Dresura
3854.04
3854.04
3854.04
3854.04
Galop
2317.09
2317.09
2317.09
Kas
3095.05
3095.05
3095.05
3095.05
Skakanje
2125.42
2125.42
2125.42
Ta konj ima 1875 zvezd odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +38, hitrost: +38, dresura: +38, galop: +38, kas: +38, preskakovanje: +38

selleclassique3xKlasično sedlo 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

brideclassique3xKlasična uzda 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

tapisclassique2xblancrougeKlasična podsedelna odeja 2**

vzdržljivost: +2, hitrost: +2, dresura: +2, galop: +2, kas: +2, preskakovanje: +2

bonnet2xrougebleuNaušniki 2**

vzdržljivost: +2, hitrost: +2, dresura: +2, galop: +2, kas: +2, preskakovanje: +2

bande2xrougeBandaža polo 2**

vzdržljivost: +2, hitrost: +2, dresura: +2, galop: +2, kas: +2, preskakovanje: +2

bonuscouleurBarva

vzdržljivost: +2, hitrost: +2, dresura: +2, galop: +2, kas: +2, preskakovanje: +2

greektrailridingdiaryGrški pohodniški dnevnik

vzdržljivost: +11, hitrost: +11, dresura: +11, galop: +11, kas: +11, preskakovanje: +11


Konjeniški klub

Do:
17. december 2026
Boks:
boks 3*** korito za vodo prha lan
Prednosti:
krma oves korenček krmna mešanica klasično sedlo 3*** klasična uzda 3*** klasična podsedelna odeja 1* naušniki 1* bandaža polo 1*

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationclassiqueTa konj je specializiran za klasično jahanje.

Razmnoževanje

Informacije

mango FILLER je ekipni konj in se zato ne more razmnoževati.
reproductionOploditve: 0
arbreDružinsko drevo
chevalPotomstvo