Jahalni konj Francoski kasač Rdečkasto rjava
23:45
Energija
41%
Zdravje
93%
Počutje
83%

Spretnosti

Skupaj: 22488.29

Vzdržljivost
1123.4975
2246.99
Hitrost
2898.4275
5796.85
Dresura
2611.7905
5223.58
Galop
45.5745
91.15
Kas
3953.1095
7906.22
Skakanje
611.744
1223.49
Pasma: Francoski kasačStarost: 26 let
Vrsta: Jahalni konjVišina: 169 cm
Spol: samicaTeža: 542 kg
Dlaka: Rdečkasto rjava Datum rojstva: 15/04/2026
Proizvajalec: meggi Zaslužek: 49 496 Ekvus
Genetski potencial Skupaj: 21219.00
Vzdržljivost3580.37  Galop1157.38
Hitrost4422.64  Kas5632.52
Dresura4002.82  Skakanje2423.26
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
100.00
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: M-21214.42 ♕kasači♕
Samica - mama: ž 21209 ♕kasači♕
Francoski kasač
100.0%

Ekscelenca

Vzdržljivost
3580.37
3580.37
3580.37
3580.37
Hitrost
4422.65
4422.65
4422.65
4422.65
Dresura
4002.82
4002.82
4002.82
4002.82
Galop
1157.38
1157.38
Kas
5632.52
5632.52
5632.52
5632.52
5632.52
Skakanje
2423.26
2423.26
2423.26
Ta kobila ima 2066 zvezd odličnosti.

cravacheBič

dresura: +4, galop: +9, kas: +9, preskakovanje: +9

selleclassique3xKlasično sedlo 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

brideclassique3xKlasična uzda 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

peigneGlavnik

vzdržljivost: +4, hitrost: +4

curepiedKlin za kopita

dresura: +8

potgraisseLonček masti

vzdržljivost: +8, hitrost: +8

clochesZaščitni zvoni

hitrost: +6, dresura: +6, preskakovanje: +6

eperonsOstroge

vzdržljivost: +9, hitrost: +9, dresura: +9, galop: +9, kas: +9, preskakovanje: +9

falabellaFalabella

hitrost: +8, dresura: +7, kas: +9

longeVrv

dresura: +12, galop: +10, kas: +10

cramponsZakovice

kas: +12

tapisclassique2xnoirblancKlasična podsedelna odeja 2**

vzdržljivost: +2, hitrost: +2, dresura: +2, galop: +2, kas: +2, preskakovanje: +2

bonnet2xnoirblancNaušniki 2**

vzdržljivost: +2, hitrost: +2, dresura: +2, galop: +2, kas: +2, preskakovanje: +2

bande2xblancBandaža polo 2**

vzdržljivost: +2, hitrost: +2, dresura: +2, galop: +2, kas: +2, preskakovanje: +2

bonuscouleurBarva

vzdržljivost: +2, hitrost: +2, dresura: +2, galop: +2, kas: +2, preskakovanje: +2

compagnonpinatawalrusPinata Mrož

kas: +6


Konjeniški klub

ž 21219 še ni registrirana v jahalnem klubu.

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationclassiqueTa kobila je specializirana za klasično jahanje.

Razmnoževanje

Informacije

ž 21219 je ekipni konj in se zato ne more razmnoževati.
reproductionOploditve: 5
arbreDružinsko drevo
chevalPotomstvo