torero

Izkušenost : 4560 dni
Splošna uvrstitev : 9.
Zaloga : 13 553 749 ekvusi
Zgodovina lastnikov

Zeleni zmaj

compagnondragon4
06:00
Energija
94%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 27274.14

Vzdržljivost
2563.371
5126.74
Hitrost
2867.2335
5734.47
Dresura
3785.9015
7571.80
Galop
1617.5285
3235.06
Kas
515.1
1030.20
Skakanje
2287.9375
4575.88
Pasma: Polnokrvni španski konjStarost: 37 let 1 mesec
Vrsta: Krilati konj za jezdenjeVišina: 164 cm
Spol: kastratTeža: 504 kg
Dlaka: Svetlo siva Datum rojstva: 11/04/2026
Proizvajalec: torero Zaslužek: 351 256 Ekvus

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Jahanje okrog sodov 01015925
Cutting 064367
Trail class 0317037
Reining 0553514
Western pleasure 0105338
droite
Genetski potencial Skupaj: 20646.60
Vzdržljivost3904.42  Galop2364.44
Hitrost4308.34  Kas1127.05
Dresura5458.28  Skakanje3484.07
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
100.00
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
3904.42
3904.42
3904.42
3904.42
Hitrost
4308.34
4308.34
4308.34
4308.34
Dresura
5458.28
5458.28
5458.28
5458.28
5458.28
Galop
2364.44
2364.44
2364.44
Kas
1127.05
1127.05
Skakanje
3484.07
3484.07
3484.07
3484.07
Ta konj ima 2007 zvezd odličnosti.

cravacheBič

dresura: +4, galop: +9, kas: +9, preskakovanje: +9

sangmedusePegaz

vzdržljivost: +3, hitrost: +4, dresura: +4

pommeorZlato jabolko

vzdržljivost: +11, hitrost: +11, dresura: +11, galop: +11, kas: +11, preskakovanje: +11

peigneGlavnik

vzdržljivost: +4, hitrost: +4

curepiedKlin za kopita

dresura: +8

potgraisseLonček masti

vzdržljivost: +8, hitrost: +8

maleSkopljenec

vzdržljivost: +8, hitrost: +8, dresura: +4

clochesZaščitni zvoni

hitrost: +6, dresura: +6, preskakovanje: +6

eperonsOstroge

vzdržljivost: +9, hitrost: +9, dresura: +9, galop: +9, kas: +9, preskakovanje: +9

longeVrv

dresura: +12, galop: +10, kas: +10

bridewesternposeidonPozejdonova uzda

vzdržljivost: +6, hitrost: +6, dresura: +6, galop: +6, kas: +6, preskakovanje: +6

sellewesternposeidonPozejdonovo sedlo

vzdržljivost: +6, hitrost: +6, dresura: +6, galop: +6, kas: +6, preskakovanje: +6

cramponsZakovice

dresura: +12

tapiswesternposeidonPozejdonova podsedelna odeja

vzdržljivost: +6, hitrost: +6, dresura: +6, galop: +6, kas: +6, preskakovanje: +6

bonnetposeidonPozejdonovi naušniki

vzdržljivost: +6, hitrost: +6, dresura: +6, galop: +6, kas: +6, preskakovanje: +6

bandeposeidonPozejdonova bandaža polo

vzdržljivost: +6, hitrost: +6, dresura: +6, galop: +6, kas: +6, preskakovanje: +6

heracleshorseshoesgalopHerkulova podkev Galopska dirka

hitrost: +10, dresura: +6, galop: +14


Konjeniški klub

Dialekt še ni registriran v konjeniškem centru.

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationwesternTa konj je specializiran za western jahanje.

Razmnoževanje

Informacije

Dialekt je skopljen in ne more imeti potomcev.
reproductionOploditve: 3
arbreDružinsko drevo
chevalPotomstvo